فولاد اکسین

حضور شرکت فولاد اکسین در سمپوزیوم فولاد

حضور شرکت فولاد اکسین در سمپوزیوم فولاد
لینک کوتاه کپی شد

بزرگترین نمایشگاه بین المللی فولاد با حضور شرکت های بزرگ فولادی داخلی و خارجی، از جمله شرکت فولاد اکسین خوزستان، آغاز به کار کرد.

روز سه شنبه(۲ آبان ماه) بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت فولاد کشور، تحت عنوان سمپوزیوم فولاد، در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و تجربیات علمی و فنی شرکت های فولادی ارائه می شود و شرکت های بسیاری از کشورهای مختلف دنیا، در این نمایشگاه حضور دارند.

بنا بر این گزارش، سمپوزیوم فولاد طبق سال های گذشته در جزیره کیش برگزار شده و از دوم تا چهارم آبان ماه مورد بازدید صنعتگران و دست اندرکاران صنعت فولاد قرار می گیرد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز که در روزهای اخیر در میان غول های فولادی کشور، به عنوان صادرکننده برتر ملی معرفی شد و عملکرد فوق العاده ای نیز در افزایش میزان تولید، فروش و سوددهی داشته است، با دست پر و کوله باری از موفقیت و ثبت رکوردها، در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

گفتنی است، مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان، در انتهای سالن B نمایشگاه بین المللی فولاد کیش، میزبان صنعتگران و علاقه مندان به حوزه صنعت فولاد است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه