وزیر صمت

وزیر صمت نماینده ویژه خود را معرفی و منصوب کرد

وزیر صمت نماینده ویژه خود را معرفی و منصوب کرد
لینک کوتاه کپی شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی «علی گلشنی» را به‌عنوان «نماینده ویژه وزیر» معرفی و منصوب کرد.

در حکم وزیر صمت آمده است:

«نظر به تعهد، تخصص، شایستگی و سوابق جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌سمت «نماینده ویژه وزیر» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی دولتی و بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کشور، در جهت ایفای وظایف و تحقق اهداف و ماموریت‌های وزارتخانه و در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

توفیق روزافزون جنابعالی را از ایزد منان خواستارم.»

گفتنی است «علی گلشنی» تولید کننده و کارآفرین نمونه، تحصیل‌کرده کارشناسی ارشد رشته مدیریت کارآفرینی (گرایش سازمانی) و دکترای تخصصی رشته کارآفرینی دانشگاه تهران است.

وی مشاور عالی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، عضو موسس و رئیس شورای مرکزی کمپین حذف ربا و عضو موسس جنبش دانشجویان جهان اسلام بوده است.

گلشنی همچنین در حوزه رسانه؛ سابقه مدیر مسئول و سردبیر هفته‌نامه نگاه‌نو، سردبیر ماهنامه باران، رئیس باشگاه تحلیل‌گران مجمع صنفی نشریات دانشجویی کشور، مشاور مدیرعامل موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و … را تجربه کرده است.

مشاور رئیس مرکز مطالعات و بررسی‌های راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیر اتاق فکر راهبردهای مدیریت گروه مپنا و مشاور مدیرعامل پیشین گروه مپنا، همچنین مشاور چندین نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، از دیگر سمت‌هایی است که در کارنامه کاری‌ وی دیده می‌شود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه