ذوب آهن اصفهان/

حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان

 حضور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در اجتماع و راهپیمایی ۱۳ آبان
لینک کوتاه کپی شد

اجتماع با شکوه دانش آموزی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین ، محکومیت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اعلام نفرت و انزجار از اسراییل کودک کش به مناسبت ۱۳ آبان ماه، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، همگام با خروش سراسری مردم ایران در اصفهان و زرین شهر برگزار شد.

به گزارش طلانیوز؛ در این تجمع با شکوه که با حضور مسئولین ،دانش آموزان و معلمان و اقشار مختلف مردم اصفهان و لنجان، برگزار شد، مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به همراه جمعی از معاونین ، مدیران و جمعی از شاغلین و بازنشستگان شرکت حضور داشتند.

این راهپیمایی در اصفهان در مسیرهای منتهی به میدان امام (ره) و در زرین شهر در میدان انقلاب اسلامی ( میدان مرکزی) برگزار شد و با راهپیمایی به محل گلستان شهدای زرین شهر و ادای احترام به شهدای پر افتخار به پایان رسید .

حاضران با مشت های گره کرده و شعارهای کوبنده، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسراییل کودک کش ، حامیان جنایتکار آن و حمایت همه جانبه خود از مسلمانان و مستضعفان جهان و به ویژه مردم تحت بمباران فلسطین و ساکنین غزه را اعلام کردند.

در اجتماع با شکوه مردم اصفهان، امیر دریادار حبیب‌الله سیّاری  معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران و در زرین شهر استاد غلامرضایی تحلیگر مسایل سیاسی در سخنانی به تشریح  مناسبت های تاریخی روز ۱۳ آبان ماه شامل تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳، شهادت دانش آموزان تهرانی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام در سال ۱۳۵۸ پرداختند .

در این سخنرانی ها ابعاد جنایات صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین و حمایت آمریکا و متحدانش از این جنایات تشریح شد .

در این مراسم ضمن اجرای سرودهای گروه های دانش آموزی و شعار علیه اسراییل جنایتکار و غاصب، بیانیه ستاد برگزاری مراسم مردمی در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، محکومیت جنایات آمریکا، اسراییل و دیگر حامیان صهیونیست ها  قرائت شد .

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه