ذوب آهن اصفهان

حمایت از ذوب آهن اصفهان ، خدمت به توسعه و عمران کشور است

حمایت از ذوب آهن اصفهان ، خدمت به توسعه و عمران کشور است
لینک کوتاه کپی شد

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه این مجتمع بزرگ صنعتی با ۵۲ سال سابقه همچنان بر بلندای صنعت فولاد کشور همچنان می درخشد، گفت : ذوب آهن اصفهان به عنوان پیشران توسعه حمل و نقل ریلی و تنها تولید کننده ریل در غرب آسیا تاکنون بیش از ۱۴۵ هزار تن از این محصول استراتژیک را تولید و به راه آهن جمهوری اسلامی و متروی کلان شهرها تحویل داده است.

به گزارش خبرنگار ما؛ وی افزود : در سفر اخیر ریاست جمهور به استان اصفهان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ذوب آهن به حضور ایشان ، آمادگی خود را برای تامین کامل نیاز ریلی کشور اعلام نمودیم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : این مجتمع بزرگ صنعتی با تولید محصولات طویل ساختمانی نظیر تیرآهن بال پهن نیز آمادگی خود را برای تامین تیرآهن مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن اعلام نموده است. محصولی که ارتقاء سایزهای تولید آن تا پایان سال در برنامه قرار دارد.

مهدی کوهی بیان کرد : در کنار تامین نیاز ریلی کشور و صنعت ساختمان به مقوله تولید آرک های معدنی نیز ورود کردیم که این محصول در ایمن سازی معادن نقش کلیدی دارد.

وی در پایان گفت : از دولت و وزارت صمت تقاضا داریم با حمایت بیشتر از این صنعت مادر به ویژه در بخش تامین پایدار مواد اولیه زمینه رشد تولید این محصولات ارزش افزا که هر یک توسعه و عمران کشور را در پی دارند  فراهم آورد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه