ذوب آهن اصفهان

اردوی راهیان پیشرفت کارشناسان فنی ذوب آهن اصفهان در استان آذربایجان شرقی

اردوی راهیان پیشرفت کارشناسان فنی ذوب آهن اصفهان در استان آذربایجان شرقی
لینک کوتاه کپی شد

به همت قرارگاه علمی، بهره وری و نخبگان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و با مشارکت مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی، جمعی از کارشناسان فنی معاونت بهره برداری شرکت در اردوی راهیان پیشرفت استان آذربایجان شرقی حاضر و از شرکت های ماشین سازی تبریز،تراکتور سازی تبریز و خاک چینی ایران در مرند بازدید کردند.

مسئول قرارگاه علمی بسیج در این‌باره گفت: جمعی ۳۰ نفره متشکل از کارشناسان متخصص و فنی کلیه ی مدیریت های زیر مجموعه معاونت بهره برداری طی ۳ روز، در اردوی آموزش فنی راهیان پیشرفت که با مشارکت معاونت آموزش و توسعه منابع انسانی برگزار شد شرکت نموده و از خطوط تولید ماشین ابزارها،ماشین های تراشکاری،ریخته گری،مونتاژ قطعات و فرآیند تولید محصول شرکت های ذکر شده بازدیدهای فنی به عمل آوردند . شایان ذکر است شرکت های ماشین سازی وتراکتورسازی تبریز و خاک چینی مرند به ترتیب در زمینه های ساخت ماشین فرز،ماشین تراش،مته سوزنی،گیره های صنعتی و طراحی،ریخته گری و مونتاژ تراکتورهای  سبک، متوسط، نیمه سنگین و سنگین و تولید کائولن فعالیت می نمایند.

مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز: آرزوی دیرینه ی من تولید ریل ملی بود

طی بازدید راهیان پیشرفت ذوب آهن اصفهان از شرکت ماشین سازی تبریز داود یعقوبی بقا گزارشی اجمالی از اهم فعالیت های ماشین سازی تبریز در زمینه تولید انواع ماشین های افزار یونیورسال و CNC و تجهیز کارگاههای تعمیراتی و پشتیبانی شرکت های هدف و همچنین ارائه خدمات بازسازی و تعمیرات دستگاه های شرکت های صنعتی و توانمندیهای آموزشی ماشین سازی تبریز ارائه نمود. وی گفت: با استفاده از ظرفیت و پتانسیل دو شرکت مهم صنعتی و حیاتی کشور (ماشین سازی تبریز و ذوب آهن اصفهان) زمینه همکاری های علمی و عملی فیمابین با امضای تفاهم نامه فراهم آید. مدیرعامل ماشین سازی تبریز ضمن ابراز خرسندی ازتولید ریل ملی در داخل کشور گفت: آرزوی دیرینه ی من ساخت ریل در ایران بود که به همت نخبگان ذوب آهن اصفهان تولید شد و این باعث مباهات برای بنده و همه ی متخصصان و مردم عزیز ایران است. در پایان مراسم تندیس ریل ملی ذوب آهن اصفهان به رسم یادبود تقدیم مدیر عامل ماشین سازی تبریز گردید.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه