فولادمبارکه/

سرمایه‌گذاری گروه فولادمبارکه در شرکت‌های دانش‌بنیان تحول‌آفرین است

سرمایه‌گذاری گروه فولادمبارکه در شرکت‌های دانش‌بنیان تحول‌آفرین است
لینک کوتاه کپی شد

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری فولادمبارکه در شرکت‌های مستعد جنوب کشور می‌تواند باعث تحول خوبی در این شرکت‌ها شود.

به گزارش طلانیوز: علیرضا نصیری رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان صبح سه شنبه در ششمین برنامه «فولادی شو» اظهار کرد: زیست بوم فناوری و نوآوری استان هرمزگان ظرفیت‌های خوبی دارد و از سوی دیگر صنایع متنوعی از جمله صنایع دریایی و فولادی در منطقه وجود دارد که شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند به همراه آنها به ارتقاء جریان اقتصادی در منطقه کمک کنند.

وی گفت: صنایع به ویژه شرکت فولاد هرمزگان کمک‌های خوبی را در تشکیل و ادامه فعالیت پارک علم و فناوری نموده که به همین خاطر از همه دست‌اندرکاران این شرکت تشکر می‌کنم.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: جلسات چهره‌به چهره، یکی از اتفاقاتی است که در همایش ششم فولادی‌شو با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان منطقه جنوب کشور به ثمر می‌رسد و می‎‌تواند اتفاقی مبارک برای پیشرفت شرکت‌ها باشد.

وی خاطر نشان کرد: رویداد دموی دی نیز یکی از اتفاقات خوب دیگری است که در این برنامه دوروزه اتفاق خواهد افتاد و در نهایت موجب سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری فولادمبارکه در شرکت‌های مستعد جنوب کشور می‌شود که این موضوع می‌تواند باعث تحول خوبی در این شرکت‌ها شود.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه