فولاد اکسین خوزستان

افتخاری دیگر برای شرکت فولاد اکسین خوزستان

افتخاری دیگر برای شرکت فولاد اکسین خوزستان
لینک کوتاه کپی شد

شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO/IEC۱۷۰۲۵:۲۰۱۷ شد/تولید محصول با کیفیت وجه تمایز فولاد اکسین با شرکت های مشابه می باشد.

ابوالفضل حیدریان مدیر کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی در خصوص اقدامات اخذ استانداردهای لازم بیان کرد: با تلاش همکاران و اقدامات صورت گرفته این شرکت موفق به اخذ گواهینامه بین المللی استاندارد ISO/IEC۱۷۰۲۵:۲۰۱۷ شد. این استاندارد با عنوان “الزامات عمومی احراز صلاحیت آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون” در موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی به ثبت رسیده است.

مدیر کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت فولاد اکسین گفت: این گواهینامه‌ برای آزمایشگاه‌هایی که قصد دارند با به کارگیری سیستم کیفیت، صلاحیت فنی و توانایی خود را در اندازه‌گیری‌های معتبر اثبات کنند، تدوین شده است.

وی افزود: مراجع اعتبار دهنده که صلاحیت آزمایشگاه‌های آزمون و کالیبراسیون را تعیین می نمایند، این استاندارد جهانی را مبنای اعتبار‌دهی خود قرار داده‌اند و با توجه به اهمیت این استاندارد و مشکلات تحریمی در روند دریافت آن، پس از ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی همکاران در حوزه های مدیریت سیستم‌ها و استراتژی سازمانی و آزمایشگاه کنترل کیفیت، با انجام اقداماتی نظیر بررسی کلیه تامین کنندگان (Vendors) بین المللی، بررسی شرایط صدور گواهینامه، ارائه قابلیت‌های آزمایشگاه شرکت، انجام ارزیابی براساس الزامات استاندارد و اخذ تاییدیه‌های بین آزمایشگاهی برای آزمون‌های ۱۳ گانه و نهایتاً بی‌تاثیر کردن تحریم‌های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران در آبان ماه سال جاری شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت و صدور این گواهینامه گردید.

حیدریان در ادامه گفت: با در نظر گرفتن درک نیاز‌ها و انتظارات ذینفعان کلیدی شرکت از قبیل وزارت نفت، مشتریان مخازن تحت فشار و محصولات مرتبط با صنایع دریایی و همچنین اهمیت اهداف صادراتی دریافت این گواهینامه یک رویکرد راهبردی می باشد.

مدیر کنترل کیفیت و آزمایشگاه های شرکت فولاد اکسین ضمن تشریح مزایای پیاده‌سازی این گواهینامه عنوان کرد: این استاندارد در جهت پذیرش آزمایشگاه و نتایج آن در سطح ملی و بین‌المللی، سهولت در استفاده از گزارش‌های آزمون توسط مراجع بازرسی و کاهش هزینه‌ها، کاهش تکرار آزمون‌ها و همچنین اثبات صلاحیت فنی و کیفی آزمایشگاه کنترل کیفیت و آزمایشگاه جدید شرکت می‌باشد.

حیدریان در پایان گفت: اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه به عنوان برگ زرین دیگری از افتخارات را به خانواده بزرگ شرکت فولاد اکسین خوزستان تبریک گفته و از تلاش و حمایت های مدیر عامل، معاونت برنامه ریزی و توسعه و دیگر مسئولین مربوطه شرکت تشکر و قدردانی دارم.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه