مس سونگون ورزقان

تمرکز فعالیت های باشگاه مس سونگون ورزقان در شهرستان ورزقان

تمرکز فعالیت های باشگاه مس سونگون ورزقان در شهرستان ورزقان
لینک کوتاه کپی شد

دکتر عباس زاده طی توییتی از تمرکز فعالیت های باشگاه مس سونگون ورزقان در شهرستان ورزقان خبر داد. بسمه تعالیتوسعه یکپارچه و متوازن استراتژی اصلی #شرکت_ملی_صنایع_مس_ایران است.بر این اساس در راستای توسعه و تکمیل #زنجیره_ارزش تولید، توسعه ورزش نیز به عنوان محور اصلی انتخاب شده است. انتقال باشگاه مس سونگون ورزقان مستلزم […]

به گزارش خبرنگار ما به نقل از صدای آناک،دکتر عباس زاده طی توییتی از تمرکز فعالیت های باشگاه مس سونگون ورزقان در شهرستان ورزقان خبر داد.

بسمه تعالی

توسعه یکپارچه و متوازن استراتژی اصلی #شرکت_ملی_صنایع_مس_ایران است.

بر این اساس در راستای توسعه و تکمیل #زنجیره_ارزش تولید، توسعه ورزش نیز به عنوان محور اصلی انتخاب شده است.

انتقال باشگاه مس سونگون ورزقان مستلزم ایجاد زیرساختهای اساسی همچون سالنهای چندمنظوره استاندارد، زمینهای فوتبال، هتل، استخر و تمرکز فعالیتها در ورزقان و هزاران اقدامات دیگر است که باید سالیان گذشته انجام میشد.

اجرای کمپ فرهنگی ورزشی ورزقان به عنوان مهمترین اقدام دارای پیشرفت فیزیکی ٢٠ درصدی نویدبخش آینده درخشان است برای ورزش استان و کشور.

#مگاپروژه کمپ به عنوان #اکوسیستم_توسعه گردشگری، #توریسم_ورزشی و فرهنگی عمل کرده و تمامی مزیتهای رقابتی ورزقان را فعال خواهد نمود.

طبق تعهدی که پارسال به خبرنگاران منطقه داده بودم امسال بعد از ١١ ماه این تعهد عملی و باشگاه به ورزقان منتقل خواهد شد.

از زحمات و همکاری مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان کمال تشکر را داریم که تمامی فرایندهای ساختاری این انتقال را فراهم نمودند

توسعه نیازمند #تفکر_استراتژیک و گذشت زمان است و این تفکر در شرکت ملی صنایع مس ایران وجود دارد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه