رییس سازمان هواپیمایی کشوری:

فرودگاه بین المللی پیام مجموعه ای کامل از فرصت ها در حوزه صنعت هوایی است

فرودگاه بین المللی پیام مجموعه ای کامل از فرصت ها در حوزه صنعت هوایی است
لینک کوتاه کپی شد

رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در اسفند ۱۴۰۲ به میزبانی فرودگاه بین المللی پیام گفت: این فرودگاه با بهره مندی از ظرفیت هایی از جمله کارگو، وجود مراکز آموزش خلبانی، مسافری و برخورداری از باند پروازی استاندارد به عنوان یک فرصت و ظرفیت کامل در حوزه هوانوردی شناخته می شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، محمد محمدی بخش روز سه شنبه در نشستی با خبرنگاران افزود: همچنین استفرار شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام موجب شده تا شاهد وجود مجموعه ای کامل که تمام زنجیره صنعت هوانوردی را در خود فرا گرفته است باشیم.

وی با بیان اینکه بهره مند بودن از چنین ظرفیت هایی موجب شد تا پیام برای راه اندازی نمایشگاه صنعت هوایی انتخاب شود تصریح کرد: پس از برگزاری جلسات و نشست های متعدد  به این نتیجه رسیدیم که نمایشگاه صنعت هوایی به میزبانی پیام و در پایان اسفندماه انجام شود.

محمدی بخش  در ادامه با بیان اینکه برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام در واقعی پیامی مهم برای دنیا در بردارد اظهار داشت:

صنعت هوایی کشورمان با وجود تحریم های ناجوانمردانه دشمنان امروز با تکیه بر توان متخصصان داخلی و توسعه رابطه صنعت و دانشگاه به مرحله ای رسیده که نه تنها زمینگیر نشده بلکه به دستاوردهای زیادی نیز دست یافته وهمین پیام مهمی است که در نمایشگاه پیام به تمام دنیا نشان خواهیم داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به دعوت از کشورهایی برای شرکت در نمایشگاه صنعت هوایی پیام گفت: تعدادی از کشورها برای شرکت در این نمایشگاه ابراز علاقمندی کرده و به جرات می توان گفت که نمایشگاه پیام در سطح بسیار بالایی برگزار خواهد شد..

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفند در فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهد شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه