فولاد هرمزگان

برگزاری رویداد دانش‌آموزی حل مسئله صنعت

برگزاری رویداد دانش‌آموزی حل مسئله صنعت
لینک کوتاه کپی شد

نخستین رویداد دانش‌آموزی حل مسئله صنعت استان هرمزگان با شعار «دانش‌آموز امروز کارآفرینان نوآور فردا» با حمایت فولاد هرمزگان و حضور و استقبال دانش‌آموزان خلاق استان برگزار و ایده‌های بسیار ناب و خلاقانه در این رویداد ارائه شد.

به همت شرکت فولاد هرمزگان، جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، پارک علم و فناوری استان هرمزگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان و مرکز رشد جامع واحدهای فناور هرمزگان، آموزش و پرورش استان هرمزگان رویداد دانش‌آموزی حل مسئله با شعار دانش‌آموز امروز کارآفرینان نوآور فردا برگزار شد.

این رویداد با حضور بیش از ۱۵۰ دانش‌آموز از چهارم آذر ماه آغاز شد که با غربالگری‌های صورت گرفته و برگزاری جلسات توجیهی و کارگاه‌های پرورش خلاقیت، ۶۰ ایده به رویداد اصلی رسیدند و در نهایت، ۱۲ گروه به مرحله نهایی راه یافتند. هشت موضوع مکانیک و ساخت، برق ابزار دقیق، متالورژی و صنایع فلزی، کامپوتر و IT، بهداشت و ایمنی و محیط زیست، تأسیسات، آزمایشگاه و کنترل کیفیت و صنایع شیمیایی مد نظر قرار داشت. در نهایت با برگزاری اختتامیه و ارائه ایده‌ها از سوی سرگروه‌ها به صورت حضوری، سه گروه دانش‌آموزی از سوی هیئت داوران به عنوان ایده‌های برتر انتخاب شدند که در پایان از ایده‌های برتر تقدیر به عمل آمد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه