فولاد مبارکه

فولاد مبارکه برای یاری کشور همواره لبیک اول را گفته است

فولاد مبارکه برای یاری کشور همواره لبیک اول را گفته است
لینک کوتاه کپی شد

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مهدی دانشمند، استاد حوزه در جریان بازدید از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه گفت: برای یاری کشور هرجا که نیاز به یاری و مساعدت بوده فولاد مبارکه همواره لبیک اول را گفته است. هریک از کارکنان فولاد مبارکه به‌مانند سرداران دفاع مقدس در جبهه صنعت در حال مجاهدت هستند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مهدی دانشمند در حاشیه بازدید از خطط تولید شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: امروز به گواه آمار بالغ بر ۳۸۰ هزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در چرخه فعالیت کار و تلاش فولاد مبارکه مشغول به کار هستند و از سفره این شرکت معیشت خود را به دست می‌آورند.

وی تصریح کرد: کارکنان فولاد مبارکه در سخت‌ترین شرایط با فداکاری برای تداوم چرخش تولید کشور ایثار می‌کنند؛ ازاین‌رو باید به همه آنها خداقوت بگوییم.

استاد حوزه گفت: صنعت فولاد مظلوم واقع شده است و متأسفانه مردم اطلاع چندانی از اقدامات و دستاوردهای این صنعت ندارند و از آنجایی‌ که دشمن به دنبال شایعه‌سازی و نا امید کردن مردم است باید به‌خاطر داشته باشیم که خطر نفوذ که مقام معظم رهبری نیز همواره به آن تأکید داشته‌اند یک خطر بسیار بزرگ برای کشور است.

وی اضافه کرد: دشمن تلاش می‌کند که با تضعیف پایگاه‌های اصلی از جمله صنایع پیشران، استقلال کشور را تضعیف کند و مردم را نسبت به حرکت و موفقیت‌های صنعتی و اقتصادی کشور نا امید کند. نباید فراموش کرد که درست تبیین‌ نکردن این موفقیت‌ها مانند گل به خودی زدن و نتیجه نقشه‌های شوم صهیونیست‌هاست.

حجت‌الاسلام دانشمند گفت: برای یاری کشور هرجا که نیاز به یاری و مساعدت بوده فولاد مبارکه همواره لبیک اول را گفته است. هریک از کارکنان فولاد مبارکه به‌مانند سرداران دفاع مقدس در جبهه صنعت در حال مجاهدت هستند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه