اموال تملیکی

حضور وزیر اقتصاد در محل حادثه تروریستی کرمان

حضور وزیر اقتصاد در محل حادثه تروریستی کرمان
لینک کوتاه کپی شد

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی بر مزار سید الشهدا مقاومت حضور و با نثار قرائت فاتحه یاد مجاهدت‌های شهیدان اسلام و سردار دلها را گرامی داشت.

به گزارش خبرنگار ما از روابط‌عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نقل از اداره کل استان کرمان، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی بر مزار سید الشهدا مقاومت حضور و با نثار قرائت فاتحه یاد مجاهدت‌های شهیدان اسلام و سردار دلها را گرامی داشت.

خاندوزی در ادامه از محل انفجارهای تروریستی صورت گرفته بازدید و یاد و خاطره شهدای حادثه صورت گرفته را گرامی و علو درجات را برای شهدا از خداوند متعال مسئلت کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از رئیس جمهور با خانواده شهدای سلطانی نژاد که در این حادثه ۹ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند دیدار و ایشان را الگوی صبر و استقامت توصیف کرد.

وی در ادامه با حضور در بیمارستان های مختلف شهر کرمان با مجروحین این حادثه تروریستی نیز دیدار و از نزدیک در جریان درمان آنها قرار گرفت.

گفتنی است، عباس سام نژاد مدیرکل اموال تملیکی استان در فرودگاه بین المللی شهید باهنر کرمان از وزیر اقتصاد استقبال و در تمامی برنامه ها، وی را همراهی کرد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه