فولاد سنگان

کیفیت تولید گندله در فولاد سنگان به بالاترین درجه برسد

کیفیت تولید گندله در فولاد سنگان به بالاترین درجه برسد
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: هدف گذاری فولاد مبارکه روی کیفیت محصول بوده و از آنجا که فولاد سنگان تامین کننده اصلی مواد اولیه این شرکت است و در آینده میزان تأمین مواد اولیه موردنیاز فولاد مبارکه از شرکت فولاد سنگان افزایش پیدا خواهد کرد، برنامه ریزی در جهتی باشد که با تمرکز بر روی کیفیت، بهترین گنـدله تولیدی در کشور متعلق به شرکت فولاد سنگان باشد.

به گزارش خبرنگار ما از ایراسین، محمدیاسر طیب نیا در جریان بازدید از شرکت فولاد سنگان در جمع اعضای هیئت مدیره فولاد مبارکه، مدیرعامل، معاونین و مدیران فولاد سنگان ضمن تقدیر از تلاش جهادگونه کارکنان فولاد سنگـان اظهار کرد: عملکرد خوب شرکت موجب کسب افتخارات مختلف شده است و با توجه به محسوس بودن روند رشد و بالندگی، امیدوارم این مسیر پیشرفت ادامه یابد.

مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن اشاره به اهداف گروه فولاد مبارکه گفت: چشم انداز فولاد مبارکه و مجموعه این گروه منتهی به الگوی ملی بنگاه داری است و باید با تلاش روزافزون و انضباط کاری در همه سطوح و البته آموزش کارکنان و فرهنگ سازی، موجب بهره وری بیشتر شویم و همانطور که هدف اصلی فولاد مبارکه الگوی تراز ملی بنگاه داری است شرکت‌های گروه نیز باید در این مسیر حرکت نمایند.

وی افزود: هدف گذاری فولاد مبارکه روی کیفیت محصول بوده و از آنجا که فولاد سنگان تامین کننده اصلی مواد اولیه این شرکت است و در آینده میزان تأمین مواد اولیه موردنیاز فولاد مبارکه از شرکت فولاد سنگان افزایش پیدا خواهد کرد، برنامه ریزی در جهتی باشد که با تمرکز بر روی کیفیت، بهترین گنـدله تولیدی در کشور متعلق به شرکت فولاد سنگان باشد و با افزایش کیفیت محصول تولیدی نسبت به قبل و استفاده از ظرفیت های موجود، محدودیت ها را کاهش داده و با مدیریت هدفمند و بهینه به نتیجه اصلی دست یابیم.

 

طیب نیا تاکید کرد: با وجود محدودیت ها و البته مدیریت صحیح و بهینه، رکوردها، با برنامه ریزی دقیق دست یافتنی است و با توجه به محدودیت انرژی در این بازه زمانی، اولویت با حمل محصول تولیدی برای دست یابی به رکوردهای فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده خواهد بود و مطمئنا با توجه به محدودیت های ریلی در منطقه با همکاری دستگاه های ذی ربط و مسئولین این حوزه، درصدد رفع مشکل ریلی باشیم.

مدیرعامل فولاد مبارکه با نگاه تخصصی به مباحث نوآوری گفت : کارهای نوآور و فناورانه همچون طرح توسعه کارخانه ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سازی هماتیتی فولاد سنگان را می توان به عنوان یک طرح مهم به گروه پیشران کشور ببریم و با این رویکرد و البته با تلاش روزافزون می توان زودتر از برنامه تدوین شده آن را راه اندازی نمود.

طیب نیا ضمن ارزیابی شرایط فولاد کشور، آهن اسفنجی را نیاز اینده صنعت فولاد کشور و فولاد مبارکه برشمرد که از نظر بهره وری و سودآوری اهمیت بیشتری دارد.

وی در پایان ضمن اهمیت و تاکید بر صیانت از محیط زیست خاطر نشان کرد: مباحث مربوط به محیط زیست و صنعت سبز جز استراتژی های گروه فولاد مبارکه است و فولاد سنگان به عنوان شرکتی منضبط با برنامه ریزی دقیق در این حوزه می تواند استانداردهایی را که اکنون در سطح خوبی دارد باز هم ارتقا دهد و با انجام پروژه های متناسب و مرتبط با این استانداردها، به عنوان الگوی صنعت در این حوزه به این مهم دست یابیم.

گفتنی است، محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، اعضای هیات مدیره و معاونین این شرکت، ضمن حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و بازدید از کلیه نواحی تولیدی این شرکت، در جریان کامل پروژه های در دست اجرا و توسعه ای این شرکت قرار گرفت.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه