ذوب آهن اصفهان/

دورهمی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در گرامیداشت ۵۳ سال افتخار

دورهمی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در گرامیداشت ۵۳ سال افتخار
لینک کوتاه کپی شد

دورهمی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان به منظور ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها و شناخت دستاوردهای شرکت و به مناسبت سالروز تاسیس مجتمع بزرگ ذوب آهن اصفهان و ۵۳ سال نقش ماندگار در صنعت فولاد ، سه شنبه ۲۶ دی ماه برگزار شد.

به گزارش طلانیوز: نهمین ویژه برنامه های شاد دورهمی در محل فرهنگسرای امام رضا(ع)، با دعوت از ۷۱ نفر از همکاران و در مجموع ۲۶۴ نفر و با اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی هنری برای تمام رده های سنی همراه بود.

در این برنامه دکتر سالار فرامرزی استاد تمام دانشگاه اصفهان و رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره مطالبی را در خصوص راه‌های غلبه بر استرس بین افراد در محیط کار و خانه و شادی و نشاط در بین خانواده ها برای حاضرین ارائه نمود. وی گفت: اهمیت به کارکنان باعث احساس خودباوری در بین افراد می‌شود و در نتیجه احترام متقابل ، محبت ، صداقت و اعتماد را به همراه دارد . وی افزود: دورهمی ها باعث ایجاد شادی و نشاط در بین افراد و ایجاد دوستی و همدلی در بین محیط خانواده و جامعه خواهد شد که اکثر ما در زندگی ماشینی و مجازی امروزه به آن احتیاج داریم. شادی و نشاط از جمله عواملی است که باعث ایجاد همدلی و نوع دوستی در بین افراد و محیط خانواده‌ها خواهد شد.

این استاد دانشگاه گفت: برگزاری اینگونه برنامه‌ها و دورهمی ها در شرکت باعث آشنایی افراد با رسوم، فرهنگ‌ها و علایق افراد با یکدیگر می‌شود.

وی افزود : روابط خوب و عاشقانه در بین اعضای خانواده می‌تواند بسیاری از مشکلاتی که امروزه گریبانگیر افراد و خانواده ها شده است را ریشه‌کن نماید و همچنین ایجاد فضایی امن برای گفتگو در محیط خانواده، پدر با مادر و والدین با فرزندان می تواند بسیاری از مشکلات را رفع نماید و این آن آرامشی است که فضای خانه و خانواده شاد به آن احتیاج دارد.

در این آیین با تنی چند از همکاران شرکت کننده در مراسم گفتگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

عبدلله محمدی شاغل در بخش راهبری و پشتیبانی ماشین آلات با تشکر از برگزار کنندگان این مراسم گفت: برنامه‌های شاد و مفرحی برای کارکنان در نظر گرفته شده بود که توانست اوقات خوبی برای خانواده ها رقم بزند. شرکت در اینگونه دورهمی‌ها باعث ایجاد شادی و نشاط در محیط خانواده و باعث همدلی در بین کارکنان می‌شود.

حبیب خودسیانی شاغل در مدیریت اتوماسیون و ارتباطات شرکت با تشکر از دست اندرکاران روابط عمومی بابت برگزاری این دورهمی گفت: امیدوارم اینگونه جشن‌ها و دورهمی‌ها تداوم داشته باشد و در صورت امکان دعوت از مجریان مطرح کشور می‌تواند بر جذابیت برنامه بیافزاید.

مرتضی قائمی شاغل در بخش پشتیبانی فروش گفت: برنامه شاد و مفرحی بود که در کنار خانواده ازدیدن برنامه لذت بردم . امیدوارم اینگونه برنامه ها تداوم داشته باشد.

داریوش گودرزی از همکاران شاغل در مدیریت حراست گفت: در مجموع، برنامه‌ها خوب و راضی کننده بود. برگزاری اینگونه برنامه ها تاثیر مثبتی بر روحیه افراد چه در محیط کار و خانواده دارد .

سید مجید احمدی شاغل در بخش مدیریت امور اداری گفت: اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری شبی به یاد ماندنی را در اذهان ذوب‌آهنی‌ها و خانواده‌های ایشان به یادگار خواهد گذاشت . این برنامه‌ها باعث افزایش شادی در خانواده‌های ذوب‌آهنی خواهد شد .

مهدی رجبی شاغل در بخش اتوماسیون و ارتباطات گفت : این گونه دورهمی‌ها تأثیر بسیار بالایی در روحیه پرسنل و خانواده‌هایشان دارد و فعالیت در محیط سخت ذوب‌آهن اصفهان باعث افتخار است. در مجموع برنامه‌های متنوع و جالبی برای خانواده‌ها در نظر گرفته بودند. به نظرم فضای سالن برای برگزاری اینگونه تورها و دورهمی هاکافی نمی باشد.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه