هلدینگ میدکو/

مطالبات معادن زغال‌سنگ به زودی پرداخت می‌شود

مطالبات معادن زغال‌سنگ به زودی پرداخت می‌شود
لینک کوتاه کپی شد

مدیر عامل هلدینگ میدکو پیرامون مطالبات معادن زغال‌سنگ از مجموعه فولاد گفت: بخشی از مطالبات معادن به زودی پرداخت خواهد شد.

به گزارش طلانیوز، فرماندار زرند نشست فرماندارزرند با مدیر عامل هلدینگ میدکو با تشکر از اقدامات خوب مجموعه‌های تحت امر میدکو و همراهی در مسئولیت‌های اجتماعی به ویژه حمایت در تامین دستگاه ام آری ای، جاده سازی، رفع نقاط حادثه خیز و توجه به زیرساخت‌های روستایی در حوزه‌های اجتماعی و آموزشی به تشریح وضعیت شهرستان در حوزه معادن و میزان زغال سنگ تولید شده و مطالبات معادن شهرستان‌های زرند و کوهبنان از فولاد زرند ایرانیان پرداخت.

وی با اشاره به خوراک مورد نیاز کوره بلند فولاد و حساسیت بسیار بالا در ماندگاری این زیرساخت ارزشمند، خواهان ترسیم چشم انداز چگونگی فرایند تولید زغال‌سنگ مرغوب برای استفاده کامل در کوره بلند فولاد شد.

علی اصغر پورمند مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ضمن تشکر از حضور و پیگیری‌های فرماندار زرند در تامین زیرساخت‌های مورد نیاز شهرستان زرند اظهار داشت: آینده شهرستان زرند و مردم این شهرستان بسیار روشن خواهد بود و آرزوی ما رسیدن به اوج پیوست‌های رفاهی، اجتماعی و فرهنگی است که قطعا با گذشت زمان به این مهم دست خواهیم یافت.

این مقام مسئول در حوزه صنعت و معدن کشور در ادامه صحبت‌های خود به نحوه عملکرد مجموعه به ویژه شرکت فولاد و کوره بلند پرداخت و افزود: اگر حال کوره بلند خوب باشد همه مجموعه‌های فعال صنعتی و معدنی میدکو می‌توانند به حیات موثر خویش ادامه دهند و ما به واسطه حساسیت خاص کوره بلند در تامین سوخت آن نهایت دقت را در نظر می‌گیریم که در صورت استفاده از زغال نامرغوب پیامد‌های بسیار بدی را به همراه خوهد داشت وحتی باعث انفجار کوره و تخریب آن می‌گردد و تا سه سال تولید فولاد به منظور بازسازی کوره بلند متوقف می‌شود.

پورمند پیرامون مطالبات معادن زغال‌سنگ از مجموعه فولاد ابراز داشت بخشی از مطالبات معادن به زودی پرداخت خواهد شد.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه