ذوب آهن اصفهان/

برگزاری جشن با شکوه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در ذوب آهن اصفهان

برگزاری جشن با شکوه میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در ذوب آهن اصفهان
لینک کوتاه کپی شد

در آستانه ۱۳ رجب، سالروز میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر، آیین جشن باشکوهی چهارشنبه چهارم بهمن ماه در محل کارگاه ۵۱ مدیریت نت مکانیک ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش طلانیوز: در این آیین جشن که توسط شورای فرهنگی و پایگاه بسیج مقداد شرکت برگزار شد، آیت ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران، کارکنان و خانواده های شان حضور داشتند و برنامه های متنوع شاد فرهنگی و هنری به همراه مسابقه به اجرا در آمد.

آیت ا… رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی در این آیین ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) به بیان بخش هایی از زندگی پر برکت و ویژگی های بزرگ شخصیتی امام اول شیعیان جهان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه نام علی از اسامی حق تعالی است و این نام از طرف خداوند متعال به ایشان اعطا شد، افزود : حضرت علی (ع) در کعبه متولد شدند و این افتخار والایی برای مسلمانان و شیعیان جهان محسوب می شود.

آیت ا… رهبر در ادامه اظهار داشت : زندگی حضرت علی (ع) الگوی مسلمانان و شیعیان است و لذا ما باید کتاب نهج البلاغه را به دقت بخوانیم و تعالیم آن را در زندگی خودمان به کار بگیریم.

در ابتدای این آیین نیز رمضانعلی فرهادی مدیر نت مکانیک ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر بیان داشت : باعث خرسندی است که در این جشن باشکوه میزبان همکاران و به ویژه خانواده های شان در این مجتمع بزرگ صنعتی هستیم و انشاا… به برکت این ایام، رشد و شکوفایی بیش از پیش ذوب آهن بزرگ را در بخش های گوناگون شاهد باشیم.

شایان ذکر است در این آیین ، به نام نامی حضرت علی (ع) تعداد ۱۱۰ بسته معیشتی مواد غذایی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت تهیه شده بود به نیازمندان تقدیم گردید.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه