سنگ آهن سنگان/

تقدیر از مدیر بخش ریلی مجتمع سنگ آهن سنگان

تقدیر از مدیر بخش ریلی مجتمع سنگ آهن سنگان
لینک کوتاه کپی شد

در این مراسم که با حضور دکتر گل محمدی سرپرست مجتمع و رئیس هیأت اجرایی، معاونین، مدیران و مشاورین مجتمع برگزار گردید از مهندس بندری مدیر بخش ریلی مجتمع با اهدا لوح و هدیه، تقدیر بعمل آمد.

به گزارش طلانیوز: در این مراسم که با حضور دکتر گل محمدی سرپرست مجتمع و رئیس هیأت اجرایی، معاونین، مدیران و مشاورین مجتمع برگزار گردید از مهندس بندری مدیر بخش ریلی مجتمع با اهدا لوح و هدیه، تقدیر بعمل آمد.

در متن لوح اهدایی آمده است:

با درود بر ارواح طیبه شهدا و همزمان با میلاد مسعود مولی الموحدین آقا امام علی (ع) و روز بزرگداشت مقام پدر، بدینوسیله از تلاش ها، تدابیر و اقدامات قابل توجه جنابعالی در بخش ریلی و ایستگاه اختصاصی راه آهن مجتمع سنگ آهن سنگان تقدیر می نمایم. یقینا تلاش‌ها و مساعی درخورتان باعث رشد تولید و کمک به تسریع فرآیندهای حمل و نقل در پهنه صنعتی معدنی سنگان بوده که بدین سان از جنابعالی و کلیه همکاران خدومتان در بخش ریلی سپاسگزاری نموده و از درگاه ذات لایتنهی برایتان دوام توفیق و عافیت آرزومندیم.

شایان ذکر است توسعه فعالیت‌های ریلی و افزایش بارگیری و انتقال ریلی محصولات پهنه، نسبت به مدت مشابه بسیار قابل توجه بوده است.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه