ایمپاسکو

ایمپاسکو نشان سیمین روابط عمومی سرآمد دریافت کرد

لینک کوتاه کپی شد

در دهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تندیس سیمین سرآمدی دریافت کرد.

در مراسم پایانی دهمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به دلیل تعهد به سرآمدی و طی مسیر سرآمدی بر اساس مدل QMPR و کسب ۶۸۵ امتیاز طبق آرای ممیزان و ارزیابان موفق به کسب تندیس سیمین سرآمدی شد.

در این مراسم که به همت انجمن روابط عمومی ایران برگزار شد، پیام ناتاشا پائولویچ بویا رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی با آرزوی موفقیت برای روابط عمومی‌های سرآمد در ایران قرائت شد. وی در بخشی از پیام خود عنوان کرد: در حال حاضر نقش روابط‌عمومی بیش از پیش، بیانگر نقشی بنیادین در همه جنبه‌های روابط فردی، میان‌فردی، اجتماعی و سازمانی است.

در این مراسم همچنین عالیه نخعی مدیر روابط عمومی مجتمع خراسان جنوبی موفق به دریافت نشان تعالی روابط عمومی، میثم رضوی مدیر روابط عمومی مجتمع سرب نخلک دریافت نشان تعهد به سرآمدی و حمیدرضا علیخانی مدیر روابط عمومی مجتمع سرب و روی مهدی آباد نیز موفق به دریافت نشان تعهد به سرآمدی شد.

گفتنی است در این مراسم هوشمند سفیدی مدیر انجمن روابط عمومی ایران، پروفسور باقر ساروخانی استاد جامعه شناسی ارتباطات و محمدمهدی برادران معاون صنایع وزیر صمت نیز سخنرانی و از برگزیدگان تقدیر کردند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه