فولاد سیرجان ایرانیان

تیم فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان لیگ برتر والیبال کشور شد

تیم فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان لیگ برتر والیبال کشور شد
لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان و شهداب یزد در فینال لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفتند که در پایان تیم فولادسیرجان ایرانیان توانست فاتح لیگ برتر والیبال کشور شود.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان و شهداب یزد در فینال لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفتند که در پایان تیم فولادسیرجان ایرانیان توانست فاتح لیگ برتر والیبال کشور شود.

این فینال که طبق قوانین فدراسیون والیبال به صورت دو برد از سه برد و به میزبانی تهران در سالن فدارسیون والیبال برگزارشد،دو تیم در اولین بازی، پنجشنبه ۱۶ فروردین به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ فولاد مردان سیرجانی به پایان رسید.در دومین مسابقه هم که شنبه شب، ۱۸ فروردین با حضور وزیر ورزش و مسئولین فدراسیون و …برگزار شد تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان توانست با برتری ۳ بر ۲ و برتری در دو بازی و با اقتدار کامل مقام قهرمانی این مسابقات را که از آن خود کند و فاتح لیگ برتر والیبال کشور شود.

لازم به ذکر است، تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در سال ۱۳۹۸ در لیگ برتر حضور و در سال ۱۳۹۹ موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ دومین جام قهرمانی لیگ برتر مردان را به دست آورد.

این افتخار آفرینی بزرگ را به همه کارکنان شرکت فولاد سیرجان ایرانیان تبریک می گوییم.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه