بهار تولید فولاد خراسان با‌ دو رکورد شکنی آغاز شد

جا به جایی رکورد ماهانه تولید گُندله و آهن اسفنجی در نیشابور

جا به جایی رکورد ماهانه تولید گُندله و آهن اسفنجی در نیشابور
لینک کوتاه کپی شد

سالی که نکوست، از بهارش پیداست؛ عزم کارکنان بزرگ‌ترین فولادساز شرق ایران قرار است امسال صدق این عبارت را ثابت کند.

به گزارش طلانیوز، کارکنان پرتلاش شرکت «مجتمع فولاد خراسان» فروردین ماه ۱۴۰۳ را با شکستن دو رکوردماهانه آغاز کردند و خط موفقیت‌های سال گذشته‌ی خود را تداوم بخشیدند.

مدیرعامل شرکت «مجتمع فولاد خراسان» با بیان این که «جهش تولید» وجهه همت کارکنان ما در همه سطوح است، افزود: ثبت دو رکورد تولید در ناحیه گندله‌سازی و احیا مستقیم۲ در فروردین‌ماه ۱۴۰۳ نشان از آمادگی همه‌جانبه ارکان تولید، تامین، پشتیبانی و عزم سرمایه‌های انسانی شرکت برای تحقق این مهم دارد.

طهمورث جوان‌بخت از شکستن رکورد تولید ماهانه گندله در این شرکت با دستیابی به رقم ۲۱۷هزار و ۷۷۶ تن خبر داد و گفت: این تناژ ۳۲۵۳ تن بیش از نصاب قبلی است که در آبان‌ماه سال گذشته به ثبترسیده بود.

شکسته شدن رکورد تولید آهن اسفنجی در ناحیه احیا مستقیم۲ این شرکت پس از دو‌سال و نیم، دیگر موفقیت فولادمردان خراسان در آغاز سال جدید بود. دستیابی این واحد به تناژ ۷۳۶۹۸ تن، رکورد قبلی را که مهرماه ۱۴۰۰ ثبت شده بود، ۶۷۶ تن جا به جا کرده است.

جوان‌بخت از همدلی، تلاش و تعهد کاری همکاران فولاد خراسان قدردانی کرد و ثبت این موفقیت‌ها را در آغاز سال نویدبخش کسب افتخارات بیش‌تر دانست.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه