دیدار با رهبر انقلاب؛

اکسینی ها با روحیه مضاعف برای تحقق شعار سال تلاش خواهند کرد

اکسینی ها با روحیه مضاعف برای تحقق شعار سال تلاش خواهند کرد
لینک کوتاه کپی شد

سجاد خراسانی سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته جهانی کار و کارگر،توفیق بزرگی نصیب تعداد ۷۵ پرسنل تلاشگر مجموعه فولاد اکسین خوزستان شد که به نیابت از همه کارگران این شرکت در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور داشته باشند.

به گزارش طلانیوز، وی افزود:رهبر انقلاب اسلامی در سالهای اخیر تاکید ویژه ای بر موضوع جهش تولید و توجه به کارگران داشته اند و از کارگردان عرصه تولید به عنوان جهادگران خط مقدم جنگ اقتصادی یاد کرده اند.

سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان داشت:مقام معظم رهبری همواره از تولید داخل حمایت کرده اند و حضور تعدادی از کارگران مجموعه فولاد اکسین در دیدار با ایشان،یقیناً روحیه آنها را برای پیشبرد هرچه بهتر منویات رهبری در تحقق شعار سال بالا ببرد.

خراسانی خاطرنشان کرد:عملکرد موفق فولاد اکسین خوزستان در سال گذشته و روزهای ابتدایی سال جاری که منجر به ثبت رکوردهای خوبی در حوزه تولید و صادرات شده بود،باعث شد تعدادی از کارگران و متخصصان این شرکت به دیدار با رهبر انقلاب دعوت شوند که نشان از برجسته بودن موفقیت های اکسین در حوزه فولاد بوده است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه