مس کرمان

قهرمانی تیم هندبال مس کرمان در لیگ برتر کشور

لینک کوتاه کپی شد

شکست ناپذیران تیم هندبال مس کرمان با ثبت نوزدهمین برد از نوزدهمین بازی، قهرمانی خود را در رقابت های لیگ برتر این فصل کشور قطعی کردند.

ستارگان هندبال صنعت مس کرمان، با شکست تیم زغال سنگ طبس و کسب نوزدهمین پیروزی متوالی در لیگ برتر، قهرمانی خود را با ثبت یک رکورد تاریخی قطعی کردند.

در هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال و از ساعت ۱۶،روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، شاگردان سید محمد موسوی، میزبان تیم ریشه دار و پر ستاره زغال سنگ طبس بودند،که در پایان موفق شدند با نتیجه ۳۲ بر ۲۴ میهمان خود را مغلوب و ضمن ثبت رکورد بی نظیر نوزده پیروزی متوالی در لیگ برتر و بدون حتی یک باخت یا تساوی،در سه هفته به پایان لیگ، قهرمانی خود را نیز قطعی و جام قهرمانی را به مردمان قدر شناس دیار کریمان تقدیم کنند.

تیم هندبال صنعت مس در حالی، قهرمان زود هنگام لیگ برتر لقب گرفت که با کادر مدیریتی و فنی تمام بومی و در اختیار داشتن تنها دو بازیکن غیر بومی در نیم فصل اول و سه بازیکن غیر بومی در نیم فصل دوم و با تکیه و اعتماد به جوانان خوش آتیه هندبال کرمان،این موفقیت و رکورد تا یخی را رقم بزند و نام خود را در هندبال کشور بلند آوازه تر از قبل کند.

تیم هندبال صنعت مس در گام بیستم و در شهر خرم آباد،روز شنبه آینده، هفدهم اردیبهشت ماه جاری، به مصاف تیم هندبال پلیمر خلیج فارس، این شهر خواهد رفت تا شکست ناپذیری خود را تا پایان رقابت های لیگ برتر ادامه دهد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه