ذوب آهن اصفهان

شریف ترین طبقه جامعه مامور جهش تولید

شریف ترین طبقه جامعه مامور جهش تولید
لینک کوتاه کپی شد

اولین هدف تلاشگران شرکت کسب روزی حلال و داشتن بهره‌وری لازم برای مجموعه بزرگ ذوب آهن اصفهان است. از طرفی مسئولیت‌پذیری و انجام درست و به موقع وظایف محول شده از جمله دیگر اهداف ما است

در آستانه روز جهانی کار و کارگر با تنی چند از تلاشگران جبهه تولید در ذوب آهن اصفهان به گفتگو نشستیم که مشروح آن را در ادامه می خوانید.

سید کریم موسوی فورمن مکانیک تعمیرگاه مرکزی در مدیریت کک‌سازی گفت : مقام معظم رهبری سال جاری را سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری نمودند که این مهم یک رسالت و ماموریت سنگین برای ما است و لذا وظیفه خود می‌دانیم که به بهترین نحو این مهم را اجرایی کنیم.

وی افزود : تولید، عامل پیشرفت هر مجموعه‌ای محسوب می شود که به دست توانای کارگران ظهور و بروز می یابد. امیدوارم امسال نیز همانند سال‌های گذشته همکاران عزیز در مجموعه ذوب آهن اصفهان در امر تولید، کاهش هزینه‌ها و ارتقاء بهره‌وری بیشتر کوشا باشند و از سوی دیگر نیز معیشت این قشر زحمتکش بیشتر مورد توجه مدیران قرار بگیرد.

سهراب جلالی اپراتور بازیابی مواد کک ‌سازی نیز اظهار داشت : کارگران از شریف‌ترین طبقه جامعه هستند زیرا نیروی بازوان و اندیشه پویای شان، چرخ‌های صنعت را به گردش در می‌آورد.به فرموده مقام معظم رهبری چرخش چرخ‌های صنعت مرهون دست‌ های کارگران است. باید این را دانست که کار به جنبشی مخصوص و کارگر به گروهی خاص محدود نمی‌شود و روز کارگر روز همه ملت ایران است.

مهدی تیموری تکنسین برق ایستگاه ریخته‌گری فولادسازی بیان کرد : کارگران نقش اساسی در صنعت ایفا می‌کنند، از این رو توجه به حقوق و دستمزد این افراد علاوه بر دلگرمی، به افزایش کمی و کیفی تولید نیز منجر خواهد شد. کارگران ذوب آهن همواره با تلاش و کوشش حتی در شرایطی که کسی ناظر بر کار آن‌ها نیست به انجام وظیفه می‌پردازند و این خصلت وظیفه‌شناسی به طور قطع بر افزایش تولید تاثیرگذار خواهد بود.

علیرضا ترکی از مدیریت امور شهری و پسماند به بیان اهداف کارگران از حضور در مجتمع بزرگ ذوب آهن پرداخت و گفت: اولین هدف ما کسب روزی حلال و داشتن بهره‌وری لازم برای مجموعه بزرگ ذوب آهن اصفهان است. از طرفی مسئولیت‌پذیری و انجام درست و به موقع وظایف محول شده از جمله دیگر اهداف است زیرا ما کارگران خود را سهامدار این مجموعه بزرگ می‌دانیم و باید در رشد و ارتقاء آن کوشا باشیم و سعی کنیم الگوی مناسبی برای همکاران عزیزی که جدیدا به این مجموعه پیوستند، باشیم.

جواد شاه ثنایی از همکاران مدیریت خدمات و امور رفاهی افزود: کارگران نقش کلیدی و مهمی را در صنعت ایفا می‌کنند چرا که با وجود پیشرفت‌های علمی و صنعتی و اتوماتیک شدن تجهیزات باز هم به وجود کارگران برای نظارت بر کار این تجهیزات نیاز است. هر کارگری باید با هدف رشد و تعالی کارخانه و کشور به انجام وظیفه بپردازد.

محمد جواد عبیری از کارگاه پخت اصلی بخش آگلومراسیون گفت: کارگر کسی است که بخش اعظمی از بار تولید را بر دوش می‌کشد و نقش اصلی را در صنعت ایفا می‌کند.

مهدی قاسمی آتشکار ارشد کوره بلند شماره ۲ گفت: امیدوارم که ما کارگران با تلاش و همدلی بتوانیم بیش از گذشته در پیشرفت ذوب آهن اصفهان مثمر ثمر بوده و موجب سرافرازی کشور عزیزمان باشیم.

حسین کاظمی تعمیرکار انرژیتیک مدیریت کوره بلند گفت: بسیار خوشحالم که در کنار همکارانی هستم که با عشق و علاقه مشغول به کار هستند. کار کردن در چنین محیطی نیازمند عشق ورزیدن به آن است و چیزی پاسخگوی زحمات این قشر زحمتکش نیست بنابراین از مسئولین و مدیران تقاضا دارم قدر این کارکنان زحمتکش را بدانند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه