تهیه و تولید مواد معدنی

کارگران پیشتازان تولید و شکوفایی اقتصادی این مرز و بوم هستند

کارگران پیشتازان تولید و شکوفایی اقتصادی این مرز و بوم هستند
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر، ضمن تقدیر از کارگران و نقش بی بدیل آنها در معدن، صنعت و تولید، کارگران را پیشتازان تولید و شکوفایی اقتصادی ایران خواند.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی ایمپاسکو، خدایار کریم‌نژاد مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر عنوان کرد: پشتکار ستودنی کارگران عزیز برای پیشرفت و توسعه کشور در اوج تحریم‌ها و به تبع آن تلاش برای رفع چالش‌های اقتصادی، نمایشی کامل از خودباوری در تمامی عرصه‌های صنعت و معدن این کشور است.

وی افزود: بدون شک دستاوردهای اقتصادی ایران اسلامی به خصوص در ۴۵ سال گذشته پیشرفت در بسیاری از عرصه‌های صنعتی و معدنی جز با سختکوشی کارگران امکان‌پذیر نبوده و تلاش بی وقفه این عزیزان دینی بزرگ بر گردن همه ماست.

کریم‌نژاد تاکید کرد: در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نیز همچون سال‌های گذشته با دست توانمند و زحمتکش کارگران، مسیر پیشرفت اقتصادی را دنبال خواهیم کرد تا پیشرفت و تعالی ایران اسلامی بیش از پیش میسر شود.

وی تصریح کرد: روز کارگر فرصتی است تا به عنوان عضوی از جامعه درباره مسیری که برای پیشرفت و توسعه کشور طی سال‌های گذشته پیموده‌ایم تامل و از تلاش‌های جمعی که موجب رونق اقتصادی و کسب موفقیت در عرصه‌های مختلف شده است، قدردانی کنیم.

مدیرعامل ایمپاسکو در پایان خاطرنشان کرد: در این روز از همکاران عزیز و کارگران زحمتکش عرصه‌های مختلف به خصوص بخش معدن و صنایع معدنی و همکاران عزیزم در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران قدردانی می‌کنم، عزیزانی که مشارکت آنها در صنعت، معدن و تولید نقش حیاتی در پیشرفت و موفقیت و به تبع آن پیشبرد اقتصاد و جامعه دارد: روز کارگر مبارک.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه