ذوب آهن اصفهان

تحویل گواهینامه های بین المللی ISO ۴۵۰۰۱-۲۰۱۸ و ISO ۱۰۰۱۵-۲۰۱۹ به ذوب آهن اصفهان

تحویل گواهینامه های بین المللی ISO 45001-2018 و ISO 10015-2019 به ذوب آهن اصفهان
لینک کوتاه کپی شد

استقرار و دریافت گواهینامه های سیستم های مدیریتی و انطباق محصولات با توجه به تولید محصولات فولادی متنوع در ذوب آهن اصفهان و توان بالای صادرات این محصولات به اقصی نقاط دنیا ، در دستیابی به اهداف و در نتیجه بهره وری سازمان، بسیار کمک کننده خواهد بود .

جلسه تعاملی نمایندگان  موسسه بین المللی SGS  با ذوب آهن اصفهان و تحویل گواهینامه های بین المللی  ISO 45001-2018  و ISO 10015-2019 به ذوب آهن اصفهان با حضور ۴ تن از نمایندگان  موسسه  SGS دوشنبه ۱۰ اردیبهشت برگزار  گردید.

در این جلسه که با حضور محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر ، آرش شفیعی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی، تعدادی از سرپرستان و کارشناسان شرکت و نمایندگان موسسه SGS در محل سالن جلسات معاونت برنامه ریزی و توسعه تشکیل شد در زمینه روند استقرار و گسترش سیستم های مدیریتی در شرکت ذوب آهن اصفهان گفتگو و تبادل نظر گردید .

محمد  صدری مدیر کیفیت فراگیر ضمن قدردانی  از مدیر عامل و معاونین به منظور حمایت از برآورد الزامات سیستم های مدیریتی، بر ادامه همکاری کلیه مدیریت های سازمان  در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر این سیستم ها تاکید نمود.

وی گفت: استقرار و دریافت گواهینامه های سیستم های مدیریتی و انطباق محصولات با توجه به تولید محصولات فولادی متنوع در ذوب آهن اصفهان و توان بالای صادرات این محصولات به اقصی نقاط دنیا ، در دستیابی به اهداف و در نتیجه بهره وری سازمان، بسیار کمک کننده خواهد بود .

آرش شفیعی  مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب آهن اصفهان برآموزش مباحث کاربردی در سازمان، بالاخص شناخت و بکارگیری اصول سیستم های مدیریتی تاکید نموده و استفاده از استانداردهای مدیریتی را در اجرای فرآیندهای سازمان بسیار موثر ارزیابی نمود . وی ضمن برشمردن اهم فعالیت های مختلف علمی وآموزشی در حال اجرا در مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی ذوب آهن اصفهان، این مدیریت را مدیریت  شناسایی و تقویت شایستگی ها معرفی کرد.

مرجان کاشانی نماینده موسسه SGS  ضمن اذعان به  عملکرد خوب ذوب آهن اصفهان در راستای استقرار سیستم های مدیریتی و اخذ گواهینامه های معتبر در این زمینه، تلاش های این شرکت را در تحقق الزامات سیستم های مدیریتی  قابل تمجید دانست و برآمادگی شرکت SGSدر همکاری با ذوب آهن اصفهان تاکید نمود .

وی در پایان گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی بر اساس استاندارد ISO45001-2018  و سیستم مدیریت کیفیت –آموزش مطابق استاندارد ISO 10015 – ۲۰۱۹  را تقدیم نمایندگان شرکت نمود .

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه