فولاد خوزستان

جشن بانوی کرامت ویژه بانوان شاغل گروه فولاد خوزستان برگزار شد

جشن بانوی کرامت ویژه بانوان شاغل گروه فولاد خوزستان برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) جشن بانوی کرامت با حضور جمعی از بانوان گروه فولاد خوزستان روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در تالار شهید امتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط‌عمومی فولاد خوزستان،حجت الاسلام احمدیان گفت: از رازهای خوشبختی، نخست، زود قضاوت نکردن و دیگری با محبت با اطرافیان برخورد کردن است. اگر بچه‌های ما گرمای محبت را از پدر و مادر دیدند، آن را به گونه‌ای زیبا بازمی‌گردانند. زن و شوهر باید در محیط منزل، با القاب محبت‌آمیز یکدیگر را صدا کنند.

احمدیان در ادامه گفت: حضرت فاطمه معصومه (س) جزو امام زاده‌هایی است که برای ایشان زیارتنامه مخصوص وجود دارد و امام معصوم به خاطر مدارج بالای علمی وی، در کلام به فدای او رفته است.

زینب هدایت‌پور مشاور مدیرعامل در امور بانوان با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر، گفت: برخی قوانین مربوط به قانون حمایت از خانواده با تاکید مدیرعامل محترم و مساعدت رییس کمیته عالی منابع انسانی شرکت در حال پیگیری است که ان شاءالله بزودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

وی برای تمام حاضران و کارکنان بانوی شاغل گروه فولاد خوزستان، آرزوی سلامتی و موفقیت نمود.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، در این جشن که با استقبال پرشور بانوان و اجرای خانم رانیا مرشدی برگزار شد، علاوه بر قرائت قرآن هادی جابری‌پاک، نمایش طنز گروه باران، مولودی خوانی کریم شریفی، اجرای ترانه محلی امیر ممبینی و ایمان عبداله‌خانی از کارکنان شرکت و با سخنرانی حجت‌الاسلام مجتبی احمدیان مشاور خانواده همراه بود

گفتنی است، در طول جشن با برگزاری مسابقه به ۳۰ تن از حاضران به قید قرعه جوایز غیر نقدی اهدا شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه