همراه اول

حضور همراه اول در نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۲

حضور همراه اول در نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۲
لینک کوتاه کپی شد

همراه اول با در اختیار داشتن بزرگترین شبکه امن ارتباطی در کشور، توانمندی‌های خود و سرویس‌های مربوط به حوزه امنیت را به نمایشگاه ایپاس ۱۴۰۲ آورد.

 بیستمین رویداد بین المللی و نمایشگاهی ایپاس که برگرفته از عنوان «لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی» است، در حالی از صبح امروز دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد که همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در آن حضور دارد.

با توجه به ماهیت این نمایشگاه و حضور برندهای صاحب نام ملی و بین المللی در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و شرکت های دانش بنیان با محصولات جدید، همراه اول با حضور در این رویداد و ارائه سبد متنوعی از سرویس های بومی خود که توسط متخصصان و نخبگان کشور در حوزه امنیت توسعه یافته اند، زمینه را برای تشریک مساعی بین برندهای فعال این عرصه و همچنین جذب ایده های جدید فراهم آورده است.

همراه اول در ایپاس ۱۴۰۲ سرویس هایی نظیر «احراز هویت دو عاملی»، «همراه سلامت»، «بیسیم آواک»، «سرویس های امنیتی مدیریت شده» و «نظارت تصویری ابری» را ارائه می کند که علاقه مندان به مباحث و تجهیزات امنیتی می توانند تا ۲۷ مهر ماه با مراجعه به شبستان اصلی مصلی از ساعت ۹ تا ۱۷، از نزدیک با این دستاوردها آشنا شوند.

با توجه به اینکه رویکرد اصلی این نمایشگاه، عرضه و ارائه فناوری های نوین در حوزه امنیت و ایمنی است، همراه اول با در اختیار داشتن گسترده ترین شبکه امن ارتباطی کشور مبتنی بر آخرین نسل از فناوری، به دنبال ارائه دستاوردها و تجارب خود است تا زمینه تولید نوآورانه تجهیزات امنیتی بیش از پیش تسهیل شود.

گفتنی است نخستین دوره این نمایشگاه سال ۱۳۸۰ برگزار و پس از آن حضورش در تقویم نمایشگاهی کشور تثبیت شد. اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه