به مناسبت روز جهانی کودک؛

کتابخانه عمومی قشم میزبان کلاس اولی ها

کتابخانه عمومی قشم میزبان کلاس اولی ها
لینک کوتاه کپی شد

مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنی با حضور کلاس اولی ها به مناسبت روز جهانی کودک و به میزبانی کتابخانه عمومی قشم خبر داد.

امینه دریانورد ضمن تبریک این روز جهانی به همه کودکان جزیره گفت: کودکان نبض زندگی و حساس ترین گروه جامعه هستند که نیازمند توجه بیشتر برای رشد بهتر می باشند.

وی که ریاست اداره ویژه کتابخانه عمومی شهرستان قشم را نیز برعهده دارد، هدف از برگزاری این جشن را آشنایی بیشتر کودکان با دنیای کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و افزود: بازدید از کتابخانه، صدور کارت عضویت، کتابخوانی، اجرای نقاشی دیواری و آموزش کاردستی از برنامه های این جشن بود.

رییس اداره ویژه کتابخانه عمومی شهرستان قشم همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری رویدادهایی با محوریت مناسبت های مرتبط با کودکان درراستای اقدامات و برنامه های معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد و گفت: برپایی این رویدادها در محل کتابخانه، به ارتقا فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان کمک کرده و حس ارزشمندی را به آن ها منتقل می کند.

گفتنی است، روز جهانی کودک با حضور کلاس اولی های دبستان فرهنگ، صبح امروز سه شنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۲ در کتابخانه عمومی شهر قشم برگزار شد. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه