منطقه آزاد کیش

“ساحل عاشقی” خلق جلوه ای جدید از ترویج عفاف و حجاب در کیش

لینک کوتاه کپی شد

با اقدام گروه دانشجویی"مثل هانیه"، جلوه‌ای تازه از فریضه امر به معروف و نهی از منکر با اجرای برنامه های ویژه فرهنگی و صمیمانه در جزیره کیش اجرا شد.

زهرا توکلی با بیان این که تیم فرهنگی دانشجویی “مثل هانیه” که نام خود را از تنها زن شهید در کربلا برگرفته است و تسلط کامل به اجرای امر به معروف و نهی از منکر دارند گفت: این برنامه فرهنگی با هدف ترویج عفاف و حجاب با جلوه‌ای جدید، رفتاری شایسته و صمیمانه همراه با ارائه ملزومات حجاب، هدایای فرهنگی و عکاسی برای بانوان به مدت یک هفته در ساحل اسکله تفریحی و فرودگاه کیش اجرا شد.

توکلی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به جوانان در خصوص معرفی و یادآوری ارزش های انقلاب و اسلام با شیوه های نو به مردم افزود: دانشجویان دختر دانشگاه های مختلف شهر تهران که در این حوزه دغدغه مند بودن مدت ۲ سال با تشکیل گروه”مثل هانیه” نسبت به ترویج فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر اقدام کردند.

وی اظهار داشت: فعالیت این گروه تا کنون در شهر تهران بوده است که امسال برای نخستین بار این پویش با همت مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش در دو نقطه از جزیره برگزار شد.

مسوول مجموعه مردمی و دانشجویی “مثل هانیه” گفت: دکوری در قالب آتلیه عکاسی در جنب اسکله بزرگ تفریحی کیش برپا شد که به شرط لبخند رضایت امام زمان(عج) عکس بانوان و خانواده های گردشگران و ساکنان جزیره ثبت می شد.

زهرا توکلی بیان داشت: آشنایی بانوان با حجاب های اصیل زن ایرانی و ارائه بسته ها و هدایای فرهنگی تزیین شده با جملات شهدا از دیگر برنامه های انجام شده در این پویش به شمار می رود که هزینه های عایدی از فروش این محصولات به ایتام و خانواده های نیازمند تعلق می گیرد.

گفتنی است، پویش “ساحل عاشقی” از ۱۵ تا ۲۱ مهر با تلاش گروه دانشجویی” مثل هانیه” و همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در راستای یادآوری قوانین و رعایت حجاب و عفاف در اسکله تفریحی و فرودگاه جزیره برگزار شد. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه