منطقه آزاد قشم

تعلیق ممنوعیت پروازهای چارتری قشم

تعلیق ممنوعیت پروازهای چارتری قشم
لینک کوتاه کپی شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی پیگیری‎ها و مذاکرات انجام شده با سازمان هواپیمایی کشوری، ممنوعیت فروش بلیت چارتری در دو مسیر کیش و قشم تا پایان بهمن ماه امسال برداشته شد.

 ادریس راموز با اعلام این خبر اظهار داشت: در فصول پاییز و زمستان تقاضای پرواز در جنوب کشور به ویژه جزایر قشم و کیش افزایش می یابد.

وی ادامه داد: از همین روی باتوجه به افزایش تعداد گردشگران ورودی به جزیره رایزنی های لازم با سازمان هواپیمایی کشوری به منظور تعلیق ممنوعیت پروازهای چارتری انجام شد و خوشبختانه مورد موافقت رییس این سازمان قرار گرفت.

به گفته راموز، تسهیل تردد به جزیره و افزایش رفاه گردشگران به منظور توسعه صنعت گردشگری جزیره در دستور کار این معاونت قرار دارد و پیش از این با پیگیری ها و رایزنی های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، تفاهم های لازم برای برقراری پروازی ها مسیر قشم – تهران و بالعکس با شرکت کاسپین انجام شده بود و پروازهای این شرکت از امروز برقرار خواهد بود.

بنابراین گزارش، جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مساحت در جنوب ایران و تنگه هرمز واقع شده و به واسطه برخورداری از جاذبه های بی نظیر طبیعی و تاریخی فراوان هرساله پذیرای صدها هزار گردشگر می باشد.روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه