منطقه آزاد چابهار

مجتمع آموزشی شهید حسین علیمرادی در ۱۴۰۳ به بهره برداری میرسد

لینک کوتاه کپی شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روند تکمیل مجتمع آموزشی و شبانه روزی در حال ساخت شهید حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازدید کرد.

عید ریگی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری به همراه مدیر امور اجتماعی سازمان، بخشدار پیرسهراب و کارشناسان فنی و زیربنایی منطقه آزاد از مجتمع آموزشی و شبانه روزی شهید حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت پروژه و چگونگی پیشرفت قرار گرفتند.

ریگی در خصوص این پروژه آموزشی اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش با انعقاد قرارداد ۴۰۰ میلیارد ریالی با همکاری موسسه سید الشهداء، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان در احداث این پروژه مشارکت دارد.

این مجتمع در زمینی به متراژ ۱۶۵۰۰ متر مربع و ۵۵۰۰ متر مربع زیر‌بنا و ۷۶ آیتم در حال ساخت می‌باشد که دارای ظرفیت ۱۴۰ نفر خوابگاهی، استاد سرا، کارگاه های فنی و حرفه‌ای، سلف سرویس، سالن‌های مطالعه، سالن‌های اجتماعات و ورزشی که از بخش‌های مهم این مرکز است، می باشد و قابلیت پوشش دانش آموزان ۵۷ پارچه آبادی را دارد.

وی همچنین با اشاره به سهم مشارکت سازمان در این پروژه تصریح کرد: در این پروژه مشارکتی و قرارداد صورت گرفته سهم سازمان ۲۰۰ میلیارد ریال می‌باشد که‌ امید است با پیشرفت ۸۵ درصدی در سال ۱۴۰۳ قابل بهره‌برداری گردد. روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه