طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد؛

انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم

انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم
لینک کوتاه کپی شد

طی حکمی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، "مرتضی حجازی" به عنوان سرپرست جدید مدیریت منابع انسانی این سازمان معرفی شد.

به گزارش طلانیوز، عادل پیغامی در آیین تکریم و معارفه سرپرست منابع انسانی بیان داشت: نیروی انسانی سرمایه ارزشمند سازمان است و باید با آسیب شناسی فرآیندهای موجود و استفاده از تکنولوژی و دانش روز زمینه ارتقای این سرمایه را فراهم ساخت.

وی ادامه داد: توانمندسازی و آموزش کارکنان، احیای حس تعلق سازمانی، ایجاد نشاط و پویایی در کارکنان، استعدادیابی و احراز جایگاه متناسب با شرایط و تخصص افراد و افزایش اثربخشی و بهره وری سازمانی از مهمترین رویکردهایی است که باید در دستور کار مدیریت منابع انسانی قرار بگیرد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اصلاح فرهنگ سازمانی را از دیگر نیازهای ضروری برشمرد و تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که هزینه کرد برای نیروی انسانی سرمایه گذاری برای آینده سازمان است.

وی اظهار داشت: صیانت و نگه داشت ذهن و وران کارکنان به عنوان اعضای خانواده بزرگ سازمان و برخورد قاطعانه با افراد در صورت بروز تخلف یا کم کاری از جمله موارد مهم درخصوص اصلاح فرهنگ سازمانی می باشد.

پیغامی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: بهره گیری از دانش مدیریتی و ایجاد داشبوردهای مدیریتی یکی از موضوعات مهم است که باید در دستور کار مدیران قرار بگیرد تا چرخه های سازمانی از شخص محور بودن خارج شده و فرآیندمحور گردد و مراجعات و درخواست های غیرواقعی از سازمان کاهش پیدا کند.

در بخش دیگری از این جلسه معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر اهمیت اصلاح ساختار جذب و ارتقای کارکنان اظهار داشت: در هر سازمانی اگر نحوه جذب و استخدام نیروها مشخص نباشد مشکلات سیستمی ایجاد می شود.

کوروش آموزگار ادامه داد: تعیین تکلیف ساختار و جایگاه اداری کارکنان یکی از موضوعات مهمی است که در حال پیگیری هستیم تا وضعیت استخدامی همه نیروها براساس قانون مشخص گردد.

بنابراین گزارش، در جلسه امروز با حضور معاون توسعه مدیریت و جمعی از مدیران زیرمجموعه این معاونت از زحمات فوزیه دهقانی تقدیر به عمل آمد و مرتضی حجازی به عنوان سرپرست جدید منابع انسانی سازمان معارفه شد. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه