منطقه آزاد قشم

آغاز بازنگری و اصلاح فرآیندهای مرتبط با تولید

آغاز بازنگری و اصلاح فرآیندهای مرتبط با تولید
لینک کوتاه کپی شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز بازنگی و اصلاح فرآیندهای مرتبط با حوزه تولید با هدف تسهیل فعالیت واحدهای تولیدی در این منطقه خبر داد.

رتضی صابری با بیان این مطلب اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه با اصلاح و بازنگری برخی ضوابط و دستورالعمل های گذشته، ۱۱ واحد تولیدی به تعداد شرکت های فعال در قشم اضافه شدند و تعداد واحدهای فعال به ۲۲۵ تولیدی رسید.

وی ادامه داد: تاکنون هشت فرآیند مانع تولید در منطقه آزاد قشم در حوزه های پروانه بهره برداری، اجاره و واگذاری زمین، مجوز شروع به کار ساختمانی واحدهای تولیدی، اخذ مجوز پایان کار و بخش های مربوط به تولید، شناسایی و احصا شده است.

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: پیش از این نبود برخی دستورالمعل ها موجب ایجاد مشکلاتی برای واحدهای تولیدی شده بود که با بازنگری و اصلاح این فرآیندها، فعالیت تولیدکنندگان تسهیل می شود.

صابری در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه، ۹۴ فقره مجوز فعالیت برای طرح های صنعتی در منطقه آزاد قشم نیز صادر شده است. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه