منطقه آزاد چابهار

دیدار مدیرکل ستاد بحران استان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار

دیدار مدیرکل ستاد بحران استان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار
لینک کوتاه کپی شد

مجید محبی، مدیرکل ستاد بحران سیستان و بلوچستان در دیدار با امیر مقدم مدیرعامل سازمان ضمن ابراز خرسندی از همدلی و همکاری مسئولانه سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای فراهم ساختن زمینه‌های توسعه زیرساختی در جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر مترقبه جوی اظهار کرد: ایجاد ارتباط بیشتر با مدیریت بحران منطقه، همکاری، ارایه آموزش‌های لازم و کاربردی با بهره‌گیری از توانمندی‌های منطقه با مدیریت واحد و کمک سایر ادارات و دستگاه‌ها جهت پیشگیری از حوادث بسیار ضروری است.

به گزارش خبرنگار ما، در این نشست امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تاکید کرد: هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، سرعت و کیفیت انجام خدمت به مردم را بالا می‌برد.

مقدم در ادامه‌ اظهار داشت: همفکری، تدابیر پیشگرانه و واکنش سریع متناسب با بحران حاصل مدیریت کارآمد و همدلی بین دستگاه‌ها است.

وی در ادامه این دیدار بیان کرد: ارایه خدمات با هم‌افزایی و تعامل موجب اعتماد عمومی، رضایت‌مندی مردم و رشد و توسعه خواهد شد.

امیر مقدم آمادگی سازمان منطقه آزاد چابهار در بهبود وضعیت کنونی، پرهیز از موازی کاری، ارایه امکانات و تجهیزات به ستاد بحران جهت خدمت به مردم را اعلام نمود.

گفتنی است، این دیدار در دفتر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در ساختمان اداری شماره یک سازمان برگزار گردید. روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه