منطقه آزاد قشم

تولید بیش از ۷۲۶ میلیون دلار انواع محصولات صنعتی در منطقه آزاد قشم

تولید بیش از ۷۲۶ میلیون دلار انواع محصولات صنعتی در منطقه آزاد قشم
لینک کوتاه کپی شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از ابتدای فروردین ماه تا نیمه آبان ماه سال جاری معادل ۷۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار و ۶۷۲ هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال انواع محصولات صنعتی در این منطقه تولید شده است.

به گزارش خبرنگار ما، مرتضی صابری با بیان این مطلب اظهار داشت: این میزان تولید توسط ۲۲۵ واحد صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی جزیره و با اشتغال بیش از ۶۵۴۰ نفر صورت گرفته است.

وی ادامه داد: عمده واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در منطقه آزاد قشم واحدهای تولیدی و صنعتی مربوط به حوزه های مختلف از جمله شناورسازی، پوشاک، دخانیات، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم افزود: از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه، ۱۳ مورد پروانه بهره برداری جدید صادر و ۲۳ مورد تمدید پروانه بهره برداری صورت گرفته و ۹۴ مجوز فعالیت طرح های صنعتی تایید شده، صادر شده است.

به گفته صابری؛ همچنین در این مدت بیش از ۳۳۹ هزار و ۱۰۰ تُن برداشت از معادن فعال در این منطقه صورت گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال همچنین بازنگری و اصلاح فرآیندهای مرتبط با حوزه تولید با هدف تسهیل فعالیت واحدهای تولیدی در این منطقه در دستور کار قرار گرفته و با احصا مشکلات شاهد رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و رونق تولید در جزیره خواهیم بود. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه