منطقه آزاد کیش

پرواز ۹ شرکت هواپیمایی از پایانه جدید فرودگاهی کیش

لینک کوتاه کپی شد

با انتقال پروازهای 4 شرکت هواپیمایی دیگر به پایانه جدید فرودگاهی کیش، تعداد شرکت های هواپیمایی منتقل شده به این ترمینال به 9 شرکت رسید.

عزت الله محمدی مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های کیش گفت: پس از انتقال پروازهای ماهان، کاسپین و وارش از 28 آبان به پایانه جدید و به نوبه آن انتقال پرواز شرکت های هواپیمایی قشم و آسمان، پروازهای خروجی شرکت های هواپیمایی زاگرس، سپهران، پارس و ساها از پنج شنبه 9 آذر 1402 از ترمینال جدید فرودگاهی کیش انجام می شود.

وی ادامه داد: سایر شرکت های هواپیمایی به تدریج و با اطلاع رسانی قبلی، در روزهای آینده به پایانه جدید فرودگاه کیش انتقال خواهد یافت.

عزت الله محمدی با اشاره به استقرار دو دستگاه ون و مینی بوس از سوی فرودگاه کیش جهت انتقال رایگان مسافران خروجی که به اشتباه در پایانه قدیمی فرودگاه حاضر شدند؛ تاکید کرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده با مدیریت حمل و نقل عمومی کیش، تمهیدات لازم برای استقرار خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی در مقابل درب خروجی این پایانه جهت ارائه خدمات به مسافران فراهم شده است.

وی با قدردانی از تعامل و همکاری مدیریت حمل و نقل عمومی کیش افزود: اطلاع رسانی به آژانس های تاکسی رانی جهت حضور مستمر تاکسی ها در مقابل پایانه جدید فرودگاه و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران از جمله فعالیت های مدیریت حمل و نقل عمومی کیش در جهت رفاه بیشتر ساکنان و گردشگران هنگام سفر هوایی به کیش است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه