منطقه آزاد قشم

گفتمان‌سازی و ترویج مفاهیم اقتصادی برای دانش آموزان قشم

گفتمان‌سازی و ترویج مفاهیم اقتصادی برای دانش آموزان قشم
لینک کوتاه کپی شد

عضو موظف هیات مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در یکی از مدارس شهر قشم به بیان مفاهیم اقتصادی، به ترویج و گفتمان‌سازی در حوزه مفاهیم اقتصادی پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، منصور عظیم زاده اردبیلی در این برنامه به تشریح مسائل حوزه اقتصاد مقاومتی، تعریف مفاهیم در حوزه فعالیت های گمرکی، صادرات و واردات به زبان ساده پرداخت.

بیان مزیت های مهم اقتصادی و اجتماعی مناطق آزاد و همچنین جایگاه اقتصاد دانش بنیان، برای دانش آموزان مدرسه علم و آفتاب شهر قشم از دیگر موضوعاتی بود که توسط معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم تشریح شد.

براساس این گزارش، بیان مسائل و موضوعات مهم اقتصادی برای دانش آموزان و بسترسازی برای آشنایی بیشتر آنها با مفاهیم اقتصاد مقاومتی از اقداماتی است که می تواند، زمینه ساز نقش آفرینی بیشتر نسل آینده برای توسعه اقتصادی جزیره قشم باشد.

در دنیای امروز ضرورت آموزش اقتصاد از سنین کم بر کسی پوشیده نیست، با این حال زمانی که آموزش مفاهیم اقتصادی به دانش آموزان ما‌ به ازای بیرونی در جامعه داشته باشد به درک بهتر مفاهیم اقتصادی کمک می کند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه