مناطق آزاد و ویژه اقتصادى

همراهی سازمان حسابرسی کل کشور با برنامه جهش سرمایه گذاری در مناطق آزاد

همراهی سازمان حسابرسی کل کشور با برنامه جهش سرمایه گذاری در مناطق آزاد
لینک کوتاه کپی شد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالى مناطق آزاد و ویژه اقتصادى از همراهى سازمان حسابرسی کل کشور با برنامه های جهش سرمایه گذاری در مناطق آزاد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومى و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالى مناطق آزاد و ویژه اقتصادى،‌ حجت الله عبدالملکی در دیدار با مدیرعامل و رئیس هیئت عامل سازمان حسابرسی کشور با اعلام این خبر گفت: برنامه های جهش سرمایه گذاری، رونق تولید و توسعه صادرات ماموریت اصلی مناطق آزاد در کشور بوده و تحقق این امر همراهی تمامی دستگاه ها را می طلبد.

عبدالملکى به ماموریت اصلی مناطق آزاد کشور اشاره کرد و افزود: در مناطق آزاد و ویژه اقتصادى فعالیت های زیربنایی و حاکمیتی در راستای افزایش سرمایه گذاری انجام می گیرد.

مدیرعامل و رئیس هیئت عامل سازمان حسابرسی کشور هم در این دیدار قول مساعد داد، برای اینکه مناطق آزاد کشور در ایفای وظایف اصلی خود موفق باشند، این سازمان در الگوهای حسابداری و گزارشگری مالی همراهی بیشترى با مناطق داشته باشد.

قدرت الله اسماعیلی با تاکید بر تسریع در روند انجام فرآیندهای حسابرسی در مناطق افزود: در صورت نیاز استانداردهای حسابرسی مناطق اصلاح می شود.

در این دیدار در خصوص روند حسابرسی صورتهای مالی در مناطق آزاد هم بحث و گفت و گو شد.

همچنین مقرر شد کارگروه مشترک بین دبیرخانه شورایعالى و سازمان حسابری تشکیل شود تا مسائل حسابرسی در این مناطق با جدیت پیگیری و به نتیجه برسد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه