منطقه آزاد اروند

افتتاح طرح‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند

افتتاح طرح‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند
لینک کوتاه کپی شد

آیین رونمایی از طرح‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند همزمان با سراسر کشور و با حضور ویدیویی ریاست جمهوری اسلامی ایران، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، همزمان با فرا رسیدن دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از چند طرح سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

«شرکت شمش جاوید اروند» با راه‌اندازی خط تولیدجدید ۲۹۰۰ تنی پالت پلاستیکی طرفیت تولید خود را افزایش داد این شرکت در حوزه کامپاند و گرانول پولیمری، پلی اتیلن و کپ، تولید فرک بازیافتی، مستر بچ پولیمری، کیسه بدون بافت پلاستیکی، پالت پلاستیکی فعالیت میکند و خط جدید تولیدی آن با سرمایه‌گذاری داخلی بالغ بر ۱۰۸۰ میلیارد ریال ، برای ۱۴ نفر از نیروی منطقه آزاد اروند، اشتغال ایجاد کرده است.

«شرکت نیرو الکترونیک نارنیای اروند» تولید کننده چراغ و لامپ ال ای دی و پروژکتوری با سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال و میزان اشتغالزایی برای ۱۲ نفر دیگر طرح جدید سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند است.

«شرکت فرا صنعت جنوب» تولیدکننده پارچه رو مبلی با سرمایه گذاری به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۶ نفر، یکی دیگر از طرح‌هایی است که در این آیین به افتتاح رسید.

«شرکت محمد صنعت اروند» سرمایه گذار خارجی از کشور عراق است که تولیدات قطعات گچی‌ ساختمانی(کناف) را با آورده ارزی بالغ بر ۳ میلیون یورو برای ۱۰۴ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه