منطقه آزاد قشم

اکران ۷ فیلم منتخب جشنواره بین المللی فیلم فجر در جزیره جهانی قشم

لینک کوتاه کپی شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از اکران هفت فیلم منتخب چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، همزمان با سایر نقاط کشور در جزیره جهانی قشم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ادریس راموز با بیان این مطلب، اظهار کرد: این فیلم ها از ۱۹ تا ۲۴ بهمن ماه در سینما سیتی سنتر اکران می‌شود و علاقه مندان با تهیه بلیت می توانند از نزدیک فیلم های این جشنواره را دنبال کنند.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ۶ فیلم بلند سیمنایی شامل صبح اعدام، تابستان همان سال، شهسواری، آغوش باز، آپاراتچی، احمد و فیلم انیمیشن ببعی قهرمان در جزیره قشم برای علاقه مندان به نمایش درخواهد آمد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: انتظار می رود همانند سال های قبل اکران فیلم های چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر با استقبال خوبی از سوی ساکنان قشم و گردشگران حاضر در این جزیره مواجه شود.

گفتنی است؛ جشنواره فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران است که از سال ۱۳۶۱ تاکنون بهمن ماه هر سال در کشور برگزار می شود و منطقه آزاد قشم توانسته همراه با سایر نقاط کشور از امتیاز همزمان پخش این آثار برخوردار شود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه