منطقه آزاد کیش

جلب مشارکت مردم جهت رونق اقتصادی کیش

جلب مشارکت مردم جهت رونق اقتصادی کیش
لینک کوتاه کپی شد

سرهنگی گفت:نمایشگاه بین المللی صادراتی «اکسپو» فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های جزیره کیش است و در این راستا سازمان منطقه آزاد کیش با دو رویکرد معرفی برخی از کالاهای تولیدی این جزیره و معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری برای جلب مشارکت مردم، در این نمایشگاه شرکت کرده است.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران که صبح شنبه ۸ اردیبهشت در محل نمایشگاه بین المللی تهران گشایش یافت؛ گفت: شناسایی و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و انعقاد تفاهم نامه‌های همکاری، مشارکت و ارائه خدمات از دیگر اهدافی است که سازمان منطقه آزاد کیش با حضور در این نمایشگاه دنبال می‌کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از معرفی ۱۶۲ فرصت سرمایه گذاری در این نمایشگاه خبر داد و افزود: با محقق شدن این فرصت های سرمایه‌گذاری، برای ‌ ۸ هزار و ۶۸۹ نفر اشتغال مستقیم و برای ۱۴ هزار و ۸۱۱ نفر اشتغال غیر مستقیم ایجاد می‌شود.

وی افزود :این بسته‌های سرمایه‌ گذاری در زمینه‌های گردشگری، درمان و سلامت، شهرک نمایشگاهی، مسکونی، اداری، تجاری،خدماتی، نمایشگاهی، صنعتی، خدمات صنعتی، زیرساختی، انبار، کشاورزی، مختلط، ورزشی، فرهنگی، آموزشی، تفریحی، هنری و … تهیه و تدوین شده که به سرمایه گذاران متقاضی معرفی و تحویل می‌شود.

گفتنی است، نمایشگاه بین المللی اکسپو از شنبه ۸ تا ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی کشور ایران اکسپو ۲۰۲۴ در محل نمایشگاه بین المللی تهران بر پا است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه