// کد مطلب: ۱۵۶۴۴۳

منطقه آزاد اروند

حضور اروند در رویداد عرضه تولیدات صادراتی و بسته‌های سرمایه‌گذاری «ایروان اکسپو»

حضور اروند در رویداد عرضه تولیدات صادراتی و بسته‌های سرمایه‌گذاری «ایروان اکسپو»
لینک کوتاه کپی شد

منطقه آزاد اروند، در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و تولیدات صادرت محور ایروان اکسپو در کشور ارمنستان شرکت خواهد کرد.

 به گزارش طلانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، «روح‌الله خزایی» معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای این سازمان، بیان کرد: رویداد عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادرات محور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در مرکز نمایشگاه «ایروان اکسپو» کشور ارمنستان با حضور هفت منطقه آزاد کشور از سوم لغایت پنجم شهریورماه جاری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد اروند با محوریت ارائه فرصت‌های سرمایه گذاری و معرفی توانمندی‌های صادراتی خود در حیطه تولید در این نمایشگاه، شرکت خواهد کرد، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی ‌های صورت گرفته، مقرر شد تا بازرگانان و سرمایه‌گذاران ارمنستانی ضمن بازدید از این نمایشگاه، با توانمندی‌های مناطق آزاد و منطقه آزاد اروند آشنا شوند تا ضمن انجام مذاکراتی در راستای مراودات اقتصادی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اروند را به ایشان ارائه شود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: محصولات متناسب با نیاز کشور ارمنستان که منطقه آزاد اروند توان تولید آن را داراست، می‌تواند در این نمایشگاه برای سرمایه‌گذاران و صاحبان کسب و کار ارمنستانی جذابیت ایجاد کرده و ایشان را نسبت به انتخاب اروند به عنوان مبدأ ورود تولیدات مورد نیاز مجاب سازد.

خزایی افزود: تولیدات منطقه آزاد اروند در این نمایشگاه طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری و تولیدات منطقه آزاد اروند بر بستر بورشور و اعلانات مکتوب و مصور به بازدیدکنندگان ارائه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امید می‌رود که این نمایشگاه بتواند در تأمین مواد اولیه کشور ارمنستان از منطقه آزاد اروند و بالعکس، مؤثر واقع شود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه