// کد مطلب: ۱۵۶۷۲۲

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

بهره‌برداری از واحد تولید پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی به مناسبت هفته دولت در قشم

بهره‌برداری از واحد تولید پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی به مناسبت هفته دولت در قشم
لینک کوتاه کپی شد

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با ایام هفته دولت یک واحد تولیدی در زمینه تولید پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی در منطقه آزاد قشم به بهره‌برداری می‌رسد.

مرتضی صابری با بیان این مطلب، اظهار کرد: واحد تولیدی پتروپی قشم با توجه به نیاز روز افزون صنایع نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، صنعت آب، صنعت فولاد، معادن و سایر صنایع زیرساختی کشور به پمپ‌های صنعتی مدرن، به ویژه پمپ‌های سانتریفیوژ صنعتی، فعالیت خود را با ظرفیت تولید ۱۰۰ دستگاه پمپ صنعتی سانتریفیوژ در کلاس‌های مختلف در شهرک صنعتی فجر منطقه آزاد قشم آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: این واحد تولیدی دارای یکی از مجهزترین و بروزترین میزهای تست و یک نیروگاه اختصاصی ۳ مگاواتی بوده و امکان تست پمپ‌های تا ۲٫۵ مگاوات در آن موجود است.

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم افزود: واحد صنعتی پتروپی قشم مجموعا با سرمایه‌گذاری ثابت و در گردش بیش از ۴۰۲ میلیارد تومان برای بیش از ۴۰ نفر نیروی تکنیسین و مهندس ایجاد اشتغال خواهد کرد.

صابری در پایان خاطرنشان کرد: واحد صنعتی پتروپی قشم با عنایت به سیاست‌گذاری‌های کلان کشور مبنی بر حمایت از بومی‌سازی و ساخت داخلی تجهیزات صنعتی، جهش تولید داخلی، افزایش اشتغالزایی و کاهش هرچه بیشتر خروج ارز از کشور، فعالیت خود را در منطقه آزاد قشم آغاز کرده است. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه