// کد مطلب: ۱۵۶۹۸۱

منطقه آزاد ماکو/

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد
لینک کوتاه کپی شد

طی حکمی از سوی حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ حمزه حورسی به سمت سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

به گزارش طلانیوز؛ در حکم حسین گروسی آمده است:‌

ضمن آرزوی توفیق، با قدردانی از زحمات ارزنده جناب آقای فدایی دولت در مدت سرپرستی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان،  نظر به مراتب تعهد، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان  “سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو” منصوب می شوید.

انتظار می رود تا آن معاونت  در راستای شعار سال جاری  یعنی ” مهار تورم و رشد تولید ” ،  رونق تولید، تلاش دانایی محور و تدوین برنامه های اقدام برای عملیاتی سازی جدی سیاست های اقتصادی کشور در حوزه عمل مناطق آزاد به منظور انتقال فناوری های پیشرفته، گسترش و تسهیل تولید ، افزایش صادرات کالا و خدمات ، توسعه صنعتی در منطقه و توجه ویژه به موضوع تقویت تولید، کارآفرینی و سرمایه گذاری را به عنوان زمینه ساز توسعه منطقه و شکوفایی، جهش و رونق تولید در حوزه های مختلف سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.

توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران محترمتان را تحت منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  از درگاه خداوند منان مسالت می نمایم.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه