// کد مطلب: ۱۵۶۹۸۲

منطقه آزاد کیش/

ابلاغ نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری در کیش

ابلاغ نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری در کیش
لینک کوتاه کپی شد

با هدف ارائه خدمات شایسته به ساکنان کیش، نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری برای جلوگیری از تخلفات اعلام و به شرکت های مربوطه ابلاغ شد.

به گزارش طلانیوز؛ قیمت فروش آب تانکری به ازاء هرمتر مکعب و بدون احتساب ارزش افزوده ۲۶۲ هزار ریال، قیمت حمل هر متر مکعب بدون ارزش افزوده ۶۰۰ هزار ریال و قیمت آب به همراه حمل آن با اعمال ۹ درصد ارزش افزوده ،۹۴۰ هزار ریال اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، فروش آب تانکری به افراد حقیقی و شرکت های دارای پروانه بهره برداری معتبر از معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش مجاز خواهد بود و یا در صورت لزوم، لیست شرکت ها و افراد حقیقی مجاز به صورت کتبی به شرکت های تولید کننده ابلاغ می شود.

تمامی شرکت های حمل تانکری دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش، موظف به درج قیمت ” ۹۴۰ هزار ریال برای هر متر مکعب” بر روی تانکر ها می باشند و شرکت ها  باید قیمت فروش نقدی آب و حمل تانکری را به صورت شفاف در فاکتور فروش قید کنند

خرید و حمل آب به صورت شرایطی مجاز نبوده و تنها گزارش تخلفات خرید و فروش نقدی از طریق معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان  قابل پیگیری است.

گفتنی است در صورت عدم رعایت نرخ مصوب فروش و حمل آب تانکری، با متخلفان مطابق ضوابط و مقررات برخورد قانونی خواهد شد. روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه