// کد مطلب: ۱۵۷۵۴۲

منطقه ازاد قشم/

رییس جدید اداره شماره گذاری منطقه آزاد قشم معرفی شد

رییس جدید اداره شماره گذاری منطقه آزاد قشم معرفی شد
لینک کوتاه کپی شد

مراسم معارفه عبدالله اسعدی قشمی به عنوان سرپرست اداره خدمات فنی شماره گذاری سازمان منطقه آزاد با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری این سازمان برگزار شد.

به گزارش طلانیوز؛ منصور عظیم زاده اردبیلی در این مراسم گفت: جلب رضایت ارباب رجوع و قشموندان در اداره شماره گذاری به عنوان یکی از بخش هایی که ارتباط مستقیم و نزدیکی با مردم دارد به عنوان اولویت در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: هم افزایی و افزایش تعامل سازنده با سایر دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه شماره گذاری جهت تسریع و تسهیل فرآیندها نیز از موضوعاتی است که باید با جدیت مورد توجه این مجموعه قرار گیرد.

به گفته عظیم زاده اردبیلی، سرپرست جدید اداره شماره گذاری از نیروهای بومی و دارای سابقه خوب و فعال در همین مجموعه بوده و با آگاهی نسبت به مسائل و مشکلات موجود می تواند برای برطرف کردن آنها برنامه ریزی کند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم همچنین در پایان از زحمات محسن رضایی فر در تصدی این مسوولیت قدردانی و از عبدالله اسعدی قشمی به عنوان سرپرست جدید اداره خدمات فنی شماره گذاری که از مجموعه خانواده سازمان منطقه آزاد قشم است برای قبول این مسوولیت سپاسگزاری و آرزوی توفیق کرد.

براساس این گزارش، کوروش آموزگار، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم در حکمی عبدالله اسعدی قشمی را به عنوان سرپرست اداره خدمات فنی شماره گذاری این سازمان منصوب کرد.

در این حکم خطاب به اسعدی قشمی آمده است: «با عنایت به سوابق، تجربیات و تعهد جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره خدمات فنی شماره گذاری منصوب می شوید. امید است با اتکال به الطاف الهیو همکاری و مساعدت سایر همکاران با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها در راه خدمت به مردم فهیم و شایسته منطقه و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.» روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه