پتروشیمی بوعلی سینا

پتروشیمی بوعلی سینا در ۹ ماهه امسال، به اندازه سال گذشته سود می سازد

پتروشیمی بوعلی سینا در ۹ ماهه امسال، به اندازه سال گذشته سود می سازد
لینک کوتاه کپی شد

استراتژی فروش و روند سود آوری پتروشیمی بوعلی سینا در سال جاری روند رو به رشد سود آوری شرکت را نشان می‌دهد. این شرکت در ۹ ماهه رکورد سود آوری سال گذشته را می‌شکند.

محمد رحیمی پور، مدیر مالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در خصوص عملکرد این شرکت در ۶ماهه ابتدایی سال گفت:  فروش و سود شرکت در سال جاری نسبت به سال قبل حتما افزایشی خواهد بود.

رحیمی پور گفت: در ۶ ماهه امسال بیش از ۲۲ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده‌ایم و جزییات سود آوری شرکت هم  تا پایان مهر ماه در صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت در سامانه کدال بارگزاری خواهد شد.

رحیمی پور در خصوص نرخ فروش محصولات شرکت  گفت: نرخ فروش‌ محصولات شرکت ۳۷۵۰۰ تومان است که در  همان بازار دوم انجام می‌شود.

وی گفت: پیش بینی شرکت این است که در ۹ ماهه سود کامل سال گذشته را محقق کنیم. درنتیجه بخشی از محصولات این شرکت در مخازن موجود می باشند که باتوجه به روند افزایشی قیمت ها در نیمه دوم سال از این محل سودی بیش از یک همت کسب خواهیم کرد و افزایش قیمت ها درنتیجه عدم فروش محصولاتی نظیر برش سنگین ورافینیت قابل توجه خواهد بود.

مدیر مالی پتروشیمی بوعلی سینا با بیان اینکه پیش بینی قیمت نفت در بودجه شرکت ۸۵ دلار بوده و در حال حاضر حدود ۹۲ دلار است ، گفت: طبق پیش بینی پتروشیمی بوعلی سینا، نفت خام تا ۱۰۰دلار هم افزایش خواهد داشت در نتیجه،  با وجود  موجودی انبار  و محصولاتی مانند برش سنگین را نفروخته‌ایم، یک همت از این محل  کسب سود می‌کنیم. پتروتیتر

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه