پتروشیمی مارون

پتروشیمی مارون، بالاترین جایزه ی ملی محیط زیست را کسب کرد

پتروشیمی مارون، بالاترین جایزه ی ملی محیط زیست را کسب کرد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت پتروشیمى مارون در نخستین حضور خود در سیزدهمین دوره ی جایزه ملى محیط زیست، موفق به کسب مقام برتر جایزه ی ملى محیط زیست از سوى سازمان حفاظت محیط زیست کشور گردید.

جایزه ی ملى محیط زیست به برگزیدگانى از بین موسسات و سازمان هاى دولتى و خصوصى، که در حفاظت، حمایت و بهسازى محیط زیست خدمات برجسته و فعالیت چشم گیر و ارزنده اى انجام داده باشند اهداء مى گردد.

در این دوره تعداد ٣٩٣ شرکت صنعتی و سازمان دولتى و خصوصى، شرکت نمودند و پتروشیمى مارون به دلیل اجرای: طرح جمع آورى و حذف ترکیبات آلى فرّار از سطح حوضچه هاى پساب با استفاده از روش RTO، طرح جمع آورى و بازیابى گاز دى اکسید کربن به منظور کاهش انتشار گازهاى گلخانه اى حداکثر به میزان ٢٠ تن در ساعت، حذف گازسوزی و بهینه سازی استحصال ۳۰ میلیون فوت مکعب گاز در NGL600 با هدف نگاهداشت سرمایه های ملی و زیست محیطی؛ پس از راهیابى به مرحله ی نهایى با کسب بالاترین امتیاز به عنوان شرکت برگزیده در بخش شرکت ها و موسسات خصوصى، معرفى شده و موفق به دریافت لوح جایزه ی ملى شد.

سیزدهمین دوره ی جایزه ی ملى محیط زیست در ١٨ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست( آقای دکتر سلاجقه)، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده(خانم دکتر خزئلی) و جمع کثیری از مدیران، فعالان صنعتى، خدماتى و متخصصین، در سالن همایش هاى ببین المللى سازمان حفاظت محیط زیست برگزار گردید.

کسب این جایزه ی ملی ارزشمند را که نشان دهنده ی مسئولیت پذیری و رسالت شناسی پرسنل پتروشیمی مارون در حفظ محیط زیست و نگاهداشت سرمایه های ملی برای نسل های آینده ی ایران عزیز است، خدمت همه ی همکاران محترم، تبریک می گوییم.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه