پتروشیمی لردگان

تقدیر علی عسکری از کار جهادی و تحرک بالا در پتروشیمی لردگان

تقدیر علی عسکری از کار جهادی و تحرک بالا در پتروشیمی لردگان
لینک کوتاه کپی شد

مدیر عامل و معاونان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و پترول به همراه تعدادی از مدیران صنعت پتروشیمی، از بخش های مختلف پتروشیمی لردگان بازدید کردند.

عبدالعلی علی عسکری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، عصر دیروز  از پتروشیمی لردگان بازدید کرد.

علی عسکری در  این بازدید که ۴ ساعت به طول انجامید از انبار، بخش بسته بندی، اتاق کنترل، آزمایشگاهها و … پتروشیمی لردگان و همچنین پروژه پایین دستی پترو آرمند بازدید کرد و از نزدیک با کارگردان و متخصصان بخش های مختلف به گفتگو پرداخت.

مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس در نشست پایانی این دیدار گفت: به مدیریت و تیم جوان، چابک و غیرتمند پتروشیمی لردگان خداقوت می گویم.

وی افزود: در بازدید از بخش های مختلف لردگان، کار فعالانه، جهادی و زنگ صدای خوب مشهود بود.

علی عسکری ادامه داد: شکر می کنم  که در لردگان تیمی متخصص در سطح ملی را جمع کردید اما شکر مضاعف این است که مدیریت لردگان توانسته جوانان بومی را به کار گیرد و این جوانان در کنار متخصصان رشد چشمگیری داشته اند که امروز به عینه این مهم را دیدم و حقیقتا لذت بردم.

علی عسکری همچنان از  سعه صدر و شهامت مدیران لردگان برای اعتماد به متخصصان داخلی تقدیر کرد.

وی در پایان گفت: انتظار داریم با تلاش تیم پتروشیمی لردگان به زودی مجتمع به تولید ۱۰۰ درصدی برسد.

همچنین در ابتدای این نشست محسن محمودی مدیرعامل پتروشیمی لردگان گزارشی از وضعیت تولید ارائه کرد و همچنین مشکلات و موانعی که بر سر راه تولید حداکثری پتروشیمی لردگان قرار دارد را نیز احصا کرد، که تصمیمات مهمی برای تحقق رسیدن به ظرفیت اسمی پتروشیمی لردگان در این جلسه گرفته شد.

رشید قانعی مدیرعامل پترول، حسن نشان زاده، علی رضا نژاد و مهدی قربانی از معاونان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همراه تعدادی از مدیران صنعت پتروشیمی، علی عسکری را در این بازدید همراهی می کردند. روابط عمومی پتروشیمی لردگان

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه