پتروشیمی شازند

استقبال از پتروشیمی شازند در نمایشگاه واردات چین – شانگهای ۲۰۲۳

لینک کوتاه کپی شد

مدیران، بازرگانان و فعالان حوزه انرژی و تجهیزات از غرفه پتروشیمی شازند در شانگهای چین استقبال کردند.

که برای اولین بار در نمایشگاه بزرگ واردات و صادرات چین شرکت کرده، مورد استقبال بازرگانان و فعالان حوزه انرژی چینی قرار گرفت.

غرفه پتروشیمی شازند در شانگهای ۲۰۲۳ میزبان بازرگانان و علاقه‌مندان به محصولات با کیفیت پتروشیمی است و تولیدکنندگان چینی از آخرین محصولات و دستاوردهای شاراک آشنا شدند.

علی‌اکبر افخمی، عضو هیأت مدیره و مهندس حسام زینکوهی، معاون بازرگانی شرکت پتروشیمی شازند با حضور در این نمایشگاه با بازرگانان و مدیران شرکت‌های چینی دیدار و گفتگو کردند. ششمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی واردات چین (CIIE 2023) از ۱۴ آبان در شانگهای آغاز شده و تا ۱۹ آبان ۱۴۰۲ در ادامه دارد.

این نمایشگاه از چهار بخش شامل پاویون‌های ملی، پاویون‌های تجاری، بخش‌های اقتصاد بین‌الملل و فعالیت‌های مرتبط با تبادل فرهنگی تشکیل شده است.

مهمانانی از ۱۴۵ کشور، منطقه و سازمان بین‌المللی در این رویداد شرکت کرده‌اند. بیش از ۳۴۰۰ غرفه‌دار و ۳۹۴ هزار بازدید کننده حرفه‌ای برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند که بیانگر اهمیت بالای این نمایشگاه است.

گفتنی است نخست‌وزیر چین و محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور روز یکشنبه پاویون ایران در نمایشگاه شانگهای ۲۰۲۳ را افتتاح کردند. روابط عمومی و امور بین‌الملل، پتروشیمی شازند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه